Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? Két...

Mit tennétek a helyemben? Két választási lehetőségem van. Váltsak sulit vagy menjek külföldre egy évig nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés

Elég hosszú a történet, de a lényeg az, hogy mindenképpen el akarok menni máshová, mert unom az életemet és semmihez nincs soha kedvem. Váltsak sulit vagy menjek külföldre egy évig nyelvet tanulni?

Légyszi írd le a korod és nemed is!


2009. jún. 1. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ha teheted menj külföldre.


én most fősulira járok,mert nagy volt gimi után a nyomás rajtam.de megbántam,nem igazán érzem h. a helyemen vagyok.most dacból nem hagym már abba


körülöttem egyre több embertől hallom h.megy külföldre..lehet h. az alján kezdik a dolgokat,de azt az időt senki nem veszi mér el tőlük.hatalmas tapasztalat és élmény lehet.



én külföldre mennék.



21/L

2009. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

attol is függ, hogy hany eves vagy...

Ha gimibe jarsz, es megteheted, akkor menj ki egy gimnaziumi evre külföldre, de ez 1 millio fölött van összesegeben... ha nem teheted meg, akkor valts sulit.

Ha egyetem/föduli, akkor halassz egy evet, menj ki külföldre, es ott el tudod dönteni, hogy hogyan tovabb (en ezt csinaltam, vegül elkezdtem kint az egyetemet is, es nem bantam meg)...

2009. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
16 éves szakközepes vagyok. Úgy gondoltam, hogy bár kint leszek, viszem magammal a könyveket és utána osztályozó vizsgát teszek, hogy ne veszítsek évet. Ha nem jön össze, akkor az sem baj...
2009. jún. 1. 17:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem az a kérdés,hogy bírod e anyagilag.Ha a szüleid pénzelnek, meg/vagy te is dolgozol valamit akkor nem nagy kiesés, és jó tapasztalatszerzés.
2009. jún. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
az osztalyozovizsga nem gaz, azt meg tudnad csinalni, es tenyleg nincs semmi, ha nem sikerül... de 16 evesen nem nagyon fogsz talalni külföldi munkat, viszont, mint mar amlitettem irgalamtlan penz ezt kifizetni, ha szervezett keretek között mesz... Ha esetleg van kint rokonod az megint mas, akkor mindnekepp vagj bele!!!
2009. jún. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha bírják a szülők dellával, akkor menj ki
2009. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
bocs, 25/L utolsó
2009. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Ne menj külföldre. Ott is "unni fogod az életed". Ugyan az van ott is, csak más nyelvet beszélnek.
2009. jún. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
amit az utolso ir, az butasag, szerintem. Uj hely, uj varost, orszagot, kulturat, embereket, iskolat, mentalitast ismersz meg... Uj szorakozohelyeket, uj boltokat, uj markakat. En az uj varosomat 1,5 utan sem ismerem meg teljesen, meg mindig tud ujat mutatni. Ha egy ilyen helyzetben valaki unatkozni tud, az tenyleg magara vessen, es ne fizessen ki egy csomo penzt külföldert...
2009. jún. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kultúra kivételével, ezeket akkor is megtalálja, ha egy másik városba költözik az országon belül.
2009. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!