Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha magad mellé egy lakótársat...

Ha magad mellé egy lakótársat keresnél, és megmondaná hogy meleg zavarna?

Figyelt kérdés

2012. febr. 6. 11:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

hát én kifejezetten szeretem a homoszexuális emberkéket (: sokkal jobb barátok, sokkal mélyebb érzésűek... ezt azért tudom, mert sok a homokos barátom, nincs velük semmi baj (: engem konkrétan az sem zavar, ha csókolóznak előttem. (: lány vagyok és lányok csókolóztak előttem. Nekem ez úgy mond "természetes" mm a homokosokkal való együtt élés meg velük lógni, sőőt sokkal jobban érzem magam velük (: mert tényleg mások.. sokkal lelkizősebbek, szívesen meghallgatnak stb. szóval én lennék a lakótársad nagyon szívesen :) és miattam pasit is hurcolhatnál fel ha ahhoz van kedved, mert én ezt teljesen úgy kezelem, mintha egy csaj lenne (:


(az érzékenyebb dolognál amit írtam persze vannak kivételek itt is ott is (:)

2012. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!