Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a bérlőtársam...

Mit tegyek ha a bérlőtársam nője piócaként letelepedett nálunk és 0-24 ben az "otthonomban" böfög sikít és ráadásul még csatateret csinál a konyhából? Én ki nem állhatom Őt és frusztrál, hogy mindezt én is szponzorálom.

Figyelt kérdés
Nagyon jó környéken van a lakás és nem kevés munkámba, pénzembe került, hogy a "magamévá" formáljam. Erre belép az életembe ez a drogos iq bajnok. Ne fogjátok vissza Magatok! Őszinte tanácsokat várok. Thanks.
2012. febr. 6. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:

ismerős helyzet.Csak ez külföldön történet ahol egy lakásban 6-an béreltek szobát.Az egyik srácnak a nője telepedett be,és úgy élt köztünk mintha ő lenne a főnök.Eleinte a srác miatt befogtuk a szánkat,de a végén az egyik srác bepöccent(a csaj kiosztotta,hogy milyen jogon mossa a ruháit este 7 órakor) Na ez a srác mérgében mondta,hogy vagy fizessen ő is lakbért ahogy mindannyian fizetünk,és akkor lehet beleszólása neki is.Vagy húzza el a belét dugni járjanak máshová.Innentől kezdve a békés együttélésnek vége lett.A srác védte a nőjét,a nőnek még nagyobb lett a szája..A végén már mindenki ellene volt.Volt balhé,és a végén a srác meg a nője elhagyta a lakást.(adósságot hagyva hátra)

Én azt tanácsolom neked,hogy még az elején mond el a véleményedet,és ne hagyd hogy csak úgy ott legyen.Ha ott akar lenni,rendben de fizesse ki a részét..(nem fog tetszeni neki) Vagy mond meg a bérlőtársadnak hogy vagy kidobja a csajt,és máshol romantikázzanak vagy költözzön ő is el.Keres egy új bérlőtársat

2012. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!