Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akit most már esetleg ebben a...

Akit most már esetleg ebben a nagy rokkantnyugdíjas-felülvizsgálati hullámban már behívtak, azok hány évre kapták most meg? (III. csoportú rokkantakra gondolok)

Figyelt kérdés

Itt most elsősorban azok véleményére vagyok kíváncsi,akiknek az előző határozat értelmében csak később kellett volna menniük, mint pl. nekem, akinek asszem 2015. márciusig szól a jelenlegi határozatom (de a 2015 az biztos, és 2010-ben kaptam a határozatot, szóval nem olyan régen, és még elméletileg még lenne 3 évem)


Azok is írjanak,akiktől elvették,és részletesen írják le,mi a bajuk,és mivel indokolták hivatalosan az elvételt.


2012. febr. 7. 11:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja,idén leszek 30,egy gyerekkori baleset kapcsán elszenvedett súlyos agysérülés miatt lettem rokkant,szóval nem az álrokkantakat erősítem,nem kell utálkozni...nehézfizikai munkát pl.orvosilag egyáltalán nem végezhetek
2012. febr. 7. 11:17
 2/3 A kérdező kommentje:
ja és most voltam szakorvosi vizsgálaton,van egy friss ideggyógyászati leletem ,friss agyi CT-vel alátámasztva...
2012. febr. 7. 11:20
 3/3 A kérdező kommentje:
A most az 2012.januárt jelent
2012. febr. 7. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!