Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik elmentek megnézni egy...

Akik elmentek megnézni egy hozzátartozójukat a halottasházban kifejtenék hogyan élték meg? További lent

Figyelt kérdés
Váratlanul elhunyt egy közeli rokonom, annyira hirtelen történt a dolog, hogy nem is bírom felfogni... Gondoltam rá, hogy el kéne mennem megnézni, de félek, hogy nagyon rossz emlékeket hagyna bennem. Akik voltak szeretném ha megosztanák velem az élményt.

2012. febr. 7. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnt mintha aludna. Persze tudtam hogy nem így van. De még is olyan érzésem volt.

De szerintem egyén függő hogy ki hogy éli meg. Az én rokonomnak súlyos betegsége volt s az orvos elmondta hogy nem sok ideje van hátra. S ez be is következett.

2012. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mintha nem is ő lett volna, mintha hiányzott volna belőle valami alapvető. Szörnyű, de örülök, hogy elbúcsúztam tőle, mert tudom, hogy ott volt az is, láthatatlanul, ami hiányzott a testből.
2012. febr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 8. 19:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!