Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, hogy emelkedjek...

Mit csinaljak, hogy emelkedjek az emberek szemeben?

Figyelt kérdés
Az a problema, hogy visszahuzodobb tipusu srac vagyok, es tul elnezo masokkal szemben, ha ismeroseim vagy masok oltogatnak, sajnos inkabb elturom, es nem tudom kiadni magambol duhomet, es ez nagyon nem jo igy, sajnos csajozasi teren se allok a legjobban, komoly kapcsolatom nem igazan volt sajnos, nemmondhatjuk hogy nagyon zarkozott vagyok, mert eljarogatok szorakozni, de annyira nem gyakran. Szeretnek valami tanacsokat, min kene valtozztassak :| ?
2012. febr. 9. 16:32
 1/1 Dr.Sámán Samy válasza:

A mai világban a külsőségek fontosak. Kondizz legyél sportos vagy izmos. Egy jó frizura sem árthat és divatos göncök.

Azután nem fognak oltogatni ;)

2012. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!