Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jogos?

Szerintetek ez jogos?

Figyelt kérdés

Nekünk a zene tanárunk egyben a tánc tanárunk is, és a tánc kötelező tantárgy. [...]

Az osztályunkból szerintem csak egy valaki szereti a táncot, de ma különösen elrontottunk mindent.

Késleltettük az időt, úgy volt, 15 percet táncolnak a fiúk, és 45 percet a lányok. Mi idegesek voltunk, hogy a múltkor is ugyanez volt, hogy mi többet kellett táncoljunk, és ezért 15 perc múlva nem mentünk be.

Hiába hívták be a fiúkat, mi nem mentünk. 10 percet várt a tanár, aztán amikor bementünk azt mondta, hogy "Kész. Vége. Végeztünk. Ennyi." és kiment az ajtón. A fiúk mondták, hogy megsértődött ránk, mert késtünk, és emiatt cirkusz lett.

Amikor bementünk az osztályba, az oszink már várt minket avval, hogy megkérdezze: "Ki a ludas?" Semmi válasz. "Ki találta ki ezt az egészet?" Semmi válasz. "12 éves létetekre ilyent csinálni, szégyelhetnétek magatokat. Behívatom a zene tanárt, és sorjában minden lány bocsánatot kér." Két lány azért nem kellett bocsánatot kérjen, mert nem "hibásak"... Milyen ez?

Egész évben meg leszünk szívatva zenéből, és le lesz húzva azon a két lányok kívül minden lány magaviselete. Szerintetek ez jogos dolog?



2012. febr. 10. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért mondják, hogy nem hibásak?

Ha ugyan úgy benne voltak, mint a többiek akkor nem jogos. Nekem a zenetanárom azt mondta, hogy megbuktat akármit is csinálok:D Ez jogos?

2012. febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért mondta, mert egyszer leidiótáztam.
2012. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy le kell szarni azt az embert... Csináljátok. Max szóljatok be neki enyhén. Nekem hihetsz. Tapasztalatból mondom :D
2012. febr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja... 14/L
2012. febr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

... Jó egyrészt a zenetanárod szívat, az tényleg nem jogos.

De minket meg fog egész évben szívatni, és lehet, meg fog buktatni.

2012. febr. 10. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!