Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt rossz lány? Úgy...

Van itt rossz lány? Úgy értem, hogy a suliban sokat rendetlenkedik, kapott már egy pár osztályfőnökit/igazgatóit.

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kaptam, de nem mondom, hogy szándékos rosszaság volt, egyszerűen csak elnéztük az időt, és az óra előtti kiflivásárlásból csavargás lett. Persze én meg túl naiv voltam, és azt hittem, ezért nem jár semmi büntetés. Az osztálytársam, egy fiú, viszont tisztában volt azzal, hogy majd kapunk ezért, de nem szólt. Harmadikosok voltunk ekkor.
2012. febr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen..még csak október van,de van egy igazgatóim és egy szaktanárim..az igazgatói azért mert szünetbe kimentünk cigizni,és azt még nem is látták a tanárok,de amiért elhagytuk az iskola területét kaptunk egyet.Szaktanári meg beszélgetés miatt..Ja és ma a tesi tanár hozzám vágott 1 almát mert beszéltem :'D Te is ilyen vagy?
2012. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rám gondoltál, nem én nem vagyok ilyen. Minket csak krétával dobált meg a matektanár, mert beszélgettünk órán, de ennek is már vagy nyolc éve. ;)
2012. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdezőre gondoltam:D
2012. okt. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!