Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok?

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm megpróbált nekem eladni drogot (nem tudom, hogy jutottam pont én az eszébe mikor se nem cigizek inni se iszok és semmi ilyesmit nem csinálok..) Ugyebár erre az egészre nem-et mondtam. De félek konkrétan elmondani ezt bárkinek és megmondani hogy ki volt a személy még szüleimnek se mert belekavar hogy drogozok stb.. ti mit tennétek?..
2012. febr. 11. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
mit kínált?
2012. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja,arra én is kíváncsi vagyok...Mit akart neked adni?
2012. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lsd
2012. febr. 12. 19:02
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt meg kellett volna enned, jó kis lizergsavnál nincs is jobb xD
2012. febr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenhol utálják a spicliket, még azok is akiknek árulkodnak. A helyedben semmit nem tennék.


Annyiban nyugtass meg, hogy nem általánusba jártok, mert akkor viszont mindenképp azonnal szólnék a szüleimnek, vagy valamelyik tanárnak !

2012. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát igazából általánosba járok..

de tanárnak meg nem szeretnék szólni meg úgy igazából snekinek mert ezzel a fiúval viszonylag jóba vagyok..

2012. febr. 14. 16:33
 7/8 asidiir ***** válasza:

az a baj igazából hogy bármit teszel, rosszul jársz.

Ha szólsz, tudni fogja hogy te voltál, és lehet hogy vannak "barátai" akiket rádküld, de ha nem szólsz, akkor is rosszat teszel, mert akkor meg veszélyezteted a környezeteteket.

A szüleidnek kéne szólnod, ha nem azok a típusú emberek akik azonnal mennek és asztalt borogatnak, megkérdezni tőlük, hogy mit kéne tenned.

2012. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én elfogadtam volna. Egyszer élünk:'D
2012. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!