Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozzak vele?

Hogyan barátkozzak vele?

Figyelt kérdés
Hello.Egyszer egy esküvőn megismertem egy lányt,aki tetszik nekem.Szeretnék vele kicsit közelebb kerülni(no nem rögtön csók meg ilyen,csak barátilag).De a rossz:kb.100 km-re lakik tőlem.Hogy barátkozzak vele?
2012. febr. 12. 15:32
 1/4 anonim válasza:

100 km az elég sok.. lehet, hogy hanyagolnod kéne, mert sok távkapcsolat nem működik.

Próbáld meg kinyomozni a MSN címét vagy jelöld be facebookon és írj neki.

2012. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

keresd fel, írj neki sms-t/hívd fel, esetleg facebookon is megtalálhatod, kezdj el vele beszélgetni, keress egy közös témát és ha benne van a beszélgetésben onnantól már csak rajtad múlik!

remélem segíthettem :)

2012. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Facebookon fent van,ismerősök vagyunk.Régebben irogattunk,de mikor legutóbb ráírtam ő nem válaszolt.Telefonszáma nincs meg.Amúgy nyáron talán jön a városba(ahol élek).
2012. febr. 12. 15:39
 4/4 anonim válasza:

Lehet hogy elfoglalt volt! legyél kitartó és írj rá többször, a képet lájkolgasd, írd alá hogy milyen szép! De ne mássz rá!

:)

2012. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!