Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy barátkozzak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy barátkozzak vele?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban.Állítólag szerelmes belém,de én szeretem őt,szerelem első látásra volt nálam,bár én ilyenben nem hiszek...na a lényeg,hogy még nem volt barátom,és ez most olyan fura érzés.Elvagyok menve...csak rá gondolok :D úgy kezdődött,hogy középsulis lettem,azt vettem észre,hogy első 2hétben szó szerint bámult a srác,utána azt halottam,hogy tetszem neki,de a haverja azt mondta,hogy szerelmes.Facebookon+sms,na ott elvagyunk,beszélgetünk,de egy hete sziveket irt,erre én kérdeztem,hogy te szórakol velem?erre ő nem,azóta amióta sziveket irt,azóta kicsit bátrabb lett,már köszön reggel,de suliba oda se mer jönni,ha ott ülünk...Egyik lány ismerősömnek azt mondta,hogy csak szórakozik velem,na akkor letörtem,erre a barátnőm kiszedte belőle,hogy szeret,a járáson még gondolkodik :/ de suliba néha beszólogat....én nagyon,de nagyon akarok vele barátkozni,de nem lehet...suliba menekül,nem csak előlem,többi lány elől is(vagyis a fiúk,elvannak,nem barátkoznak).Mit csináljak vele?Hogyan barátkozzak?15/L
2011. szept. 26. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Face-n privibe kérdezd meg,hogy suli után nem lenne-e kedve veled beszélgetni.Mondd, hogy rázza le a haverjait és, hogy te is egyedül, barátnők nélkül lennél.
2011. szept. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
huh.. :D ez egy kicsit bonyolult lesz :) na de majd intézkedek.köszi a választ!
2011. szept. 26. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!