Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan barátkozzak össze vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan barátkozzak össze vele?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú osztálytársam, akit nagyon szeretek, mondjuk nem mondhatom, h ismerem, mert alig beszélünk- max az ilyen megcsináltad a házit? melyik feladatnál tartunk? milyen óra jön? alap kérdéseken kívül. Ugyanarra mennénk haza, de sikerül mindig elkerülnünk egymást (sajnos). Nem hiszem, h tetszenék neki vagy bármi, csak egy osztálytársaként kezel, akivel néha beszél egy-egy szót, h azért mégis beszéljünk. Hogyan kerüljek hozzá közelebb?
2011. szept. 13. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele minél többet,menjetek sétálni,moziba,majd ha már úgy érzed hogy nagyon jól összebarátkoztatok akkor megkérdezheted tőle hogy nem-e járnátok,mert ma már a lány is kezdeményezhet,ha ő nem akar akkor menj oda hozzá te.
2011. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, de nem tartunk még ott, h akár szünetben is odamennénk egymáshoz dumálni, csak akkor szoktunk a háziról egy két szót váltani, ha egymás közelében ülünk :D
2011. szept. 13. 15:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg ő eléggé még ilyen kisfiús vagy nem is tudom hogyan mondjam, ő is olyan félénkebb típus, meg én is, mondjuk sztem én jobban, de így 2szer már összeakadt a tekintetünk, én ekkor mosolyogtam/vigyorogtam, ő is és mindketten elnéztünk. Vagy éppen akkor néztem rá, amikor a könyvét a padhoz csapkodta, és ő is rámnézett amikor én rá, és akkor ránevettem- De ennyi. Elvileg ezek jelzések voltak a részemről, nem? xD Na mindegy, úgy tűnik ő nem érti, de én szeretnék vele összebarátkozni mert nagyon aranyosnak találom. Szeretném jobban megismerni.
2011. szept. 13. 15:17
 4/4 A kérdező kommentje:
egyébként már több éve ismerjük egymást. mármint osztálytársak vagyunk.
2011. szept. 13. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!