Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor jelenik meg nálunk Tea...

Mikor jelenik meg nálunk Tea Stilton fanázia regényének a harmadik része? A második része, a korallok hercegnője nemrég jelent meg, az első, a jéghercegnő, talán egy éve. És a harmadik, a sivatag hercegnője mikor jelenik meg?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 15:38
 1/5 Lénárth Tímea válasza:

Nos ez nagyon jó kérdés mert én is várom :D igaz én nem tartozom abba az életkorba amibe a könyvet ajánlják de mégis érdekel.

Igaz ami igaz naponta megnézem az Alexandra kiadó előrendelési listáját de még nincs fent :( viszont nem tudom miért de sztem hamarosan megjelenik,talán majd gyereknapra..érdemes lenne tudni h a 1-2 kötet között mennyi volt az időbeli eltérés? én a 2.kötetet októberben vettem meg amikor jelent,viszont a Jéghercegnőt azt 1hónappal előtte egy bevásárlóüzletben láttam meg véletlenül és belenéztem,de azt nem tudom az mikor jelent meg,lehet van 1éve is..

Lehet annyit kell várni a 3.kötetre mint amennyit a 2.re kellett,bár kitudja le-e telt ez az idő..azt tudom h külföldön a teljes sorozat 2009-2011 jelent meg,tehát bízom benne h a magyar változat is hasonló lesz.

De jó vicc mert ugyan magyarban még nincs 3.kötet de én inkább olvasnám már a 4. 5. 6. kötetet..de mindegyik egyedi más helyen,más karakterű kinézetű hercegnővel,szereplőkkel..egy rajzfilm sorozatot is megérne bár maga a könyv sem hosszú akkor a film? de rövidfilmnek jó lenne,legfeljebb 2 részt adnának :D

2012. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.=)Hát én is nagyonremélem hogy minnél hmarabb megjelenik.:D
2012. márc. 31. 12:09
 3/5 anonim válasza:
Én 2010 december 3.-án kaptam az első kötetet, A jéghercegnőt. Két hónapja kaptam meg A korallok hercegnőjét. Nagyon várom a harmadik könyvet...
2012. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

látom mindenki tanácstalan.... Én aaz elöbb fejeztem be a második részt ezért kerestem rá a sivatag hercegnőjére,de sajna én sem találtam semmit róla :(

csak nehogy úgy legyen,mint a fairy oakkal annak sincs még meg a hatodik része.

2012. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Végre megjelent magyar fordításban a Sivatag hercegnője már kapható! :D szerintem alig pár napja november végén jelent meg,pedig már készültem rá hogy kifejtsem az aggodalmam..az utóbbi napokban szörnyen ideges voltam emiatt hogy mikor jön ki de internet nélkül nem is tudtam,múlt héten még nem volt kint néztem,sőt előrendelési listán sem volt. pedig lemondtam róla hogy idén még kijön de hála,kb 1 év telt el a Korallok hercegnője óta,de még mindig van 3 kötet az remélem gyorsabb lesz..persze ez még túl új érdekes izgalmas kötet hogy a következőt várjam.
2012. dec. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!