Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki ünnepelné a Valentin...

Aki ünnepelné a Valentin napot, de nem kapott semmit a párjától, az hogy reagálta le?

Figyelt kérdés

Az én pasim felhívott és közölte, hogy Boldog valentin napot, semmi egyéb.

Èn se vagyok az a nagyon ünneplös típus, de azért egy szál vírág vagy egy nyamvadt csoki jól esett volna. Èn sütöttem neki sütit. A kedvencét, és fél napig azzal szenvedtem, hogy szép legyen. De mivel kiakadtam, ezért inkább átvittem a szomszéd bácsinak.


2012. febr. 14. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Eddig mindenki azért rinyált ezen az oldalon, hogy mit vegyen a párjának. Most már mindenki azért rinyál, mert ő vett, de a párja nem. HA ő nem vesz neked semmit akkor már nem is szereted és már meg sem érdemli a sütit? Sok ember azt gondolja erről a napról amit én, hogy ez csak egy giccs parádé. Lehet ő is csak nem akarja neked megmondani.
2012. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!