Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mi ez a hirtelen jött ellensze...

Mi ez a hirtelen jött ellenszenv a Valentin nap iránt? Tavaly még mindenki odavolt érte.

Figyelt kérdés

Én világ életemben nem értettem, és nem is szerettem a Valentin napot. Nem vagyok Bálint, a barátom se Bálint, a tesóm se, meg más rokon se, így nem értem, mit kéne rajta ünnepelni. A sok nyálcsorgatástól meg szívecskék plüssmacitól, kisördögtől kiver a víz.


Tavaly, még minden közösségi oldalon azt láttam, hogy juhé, Valentin nap. Most meg ugyanazok az emberek szidják. Észhez tértek vagy csak nincs saját véleményük?


2012. febr. 14. 09:10
 1/3 anonim válasza:
Szerintem vagy nem tudnak mit kezdeni a Valentin nappal (mint te vagy én, nekem sincs Bálint vagy Valentin nevű ismerősöm), vagy ők sem szeretik a nyálcsorgást. Esetleg olyat is el tudok képzelni, hogy valakit február 14. -én ért valami szerencsétlenség (pl: meghalt egy hozzátartozó, súlyos betegség/műtét stb), és csak ezért utálja ezt a napot.
2012. febr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, ezzel nincs is bajom. A kérdésem inkább azzal kapcsolatban tettem fel, hogy tavaly még minden weblapon azt láttam, így a Valentin nap, úgy a Valentin nap, idén meg mindenki rájött, hogy ez külföldi ünnep?
2012. febr. 14. 09:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Ma is elég sokan tartják fontosnak! Legfeljebb,ahogy idősödnek,jönnek rá,hogy értelmetlen majmolás és pénzkidobás csupán.
2012. febr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!