Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért felejtem el az arcát?

Miért felejtem el az arcát?

Figyelt kérdés
Van egy idősebb férfi aki nagyon tetszik nekem, de valahogy mindig el felejtem azt hogy néz ki. Egyszerűen nem emlékszem az arcára csak a haja-szeme színére, de ez csak ennél a bizonyos embernél van. De miét pont az ő arcát felejtem el?
2012. febr. 17. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

en ıs ıgy vagyok az arcokkal. Tobbszor es sokaıg kell latnom egy ılletot, hogy ''beleegjen'' a memorıamba.

Az volt szamomra a legcıkıbb, mıkor anno osszejottem egy sraccal, es bo 2 hetıg nem tudtam magamban felıdeznı az arcat. (Nyılvan megısmertem, ha szembejott, de ha egyedul voltam, nem sıkerult elkepzelnı.)


Off: Szamomra elkepeszto, amıkor valakı egy rovıd tamadas utan kepes a rendoroknek fantomkeırast adnı. ''A szeme ılyen volt, az orra olyan, a szaja amolyan, stb...''

en keptelen vagyok reszleteket megjegyeznı.

2012. febr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de én furcsa módon csak ezzel az egy emberrel vagyok így.
2012. febr. 17. 11:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy vonzo az arca, de nem karakteres.
2012. febr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!