Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papucs0 kérdése:

Miért nem tudom elfelejteni? Mivel egy a társaságunk, hétvégente látom a gyönyörű kék szemeit, a mosolygós arcát, mindent amit együtt csinálunk/tunk. Mikor felejtem el? Mindennap ugyanolyan rossz nélküle. SEGÍTSETEK!? 18/f

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy mindenről csak ő jut eszembe, akármiről.. még a kenyér héjjáról is. ő már valószínűleg túltette magát rajtam. több barátja is volt már, nekem egy barátnőm sem.

Egy éve vége és másfél évig voltunk együtt..


2010. dec. 4. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Ne járj vele egy társaságba. Ilyen egyszerű.
2010. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a legjobb barátaink közösek, barátok nélkül meg élni nem igazán lehet, nem ülhetek itthon, ahelyett h beszélgessünk elmenjünk bulizni ilyesmi.. ő meg mindig ott van.:(
2010. dec. 4. 12:48
 3/4 anonim válasza:
én is nemrég azt hittem h itt a vég,mert nem tudom elfelejteni(összetörte a szívem),aztán megtetszett más,igaz az egyik haverja,és úgysem lesz semmi belőle,mert eddig nekem az összes pasi csak összetörte a szívem,de próbálj mindent jól felfogni,biztos okkal nem jötettek össze,és lehet h a közeljövőben lehet h még soká de megtalálod rá az okot,én is megtaláltam és az pedig az a srác 15/l
2010. dec. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most én is pont így vagyok, nekem is van valaki akit soha többé nem fogok látni, és iszonyat bűntudatom van hogy nem tudtam tudtára adni hogy mennyit jelent nekem. :(
2012. febr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!