Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti a Victorinox swiss tool-t,...

Ti a Victorinox swiss tool-t, vagy a Bear Grylls féle multifunkciós szerszámot ajánljátok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 16:28
 1/4 anonim válasza:
Egyértelműen a Victorinox swiss tool-t nagyon masszív darab olvass csak pár tesztet róla.A Gerber által gyártott "Bear Grylls" multifunkciós szerszám pedig egy vicc, minden szakoldalon lehúzzák a haldokló Gerber cég ezzel próbálja magát menteni.
2012. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha csak e kettő közül lehet választani akkor valóban a Swiss tool a nyerő, de én inkább a Leatherman-t ajánlanám az kicsit "szerszámosabb" jellegű, én Leatherman Wave-et használok és nagyon elégedett vagyok vele.Ha Gerber-t szeretnél azért abból is van egész jó de nem a Bear Grylls-es hanem a Gerber MP600 vagy a Flik.A sorrend szerintem:

1.Leatherman

2.Victorinox

3.Sog(ez is kiváló multi tool-okat gyárt bár nekem nem tetszenek)

4.Gerber

2013. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de hátha ide téved még valaki.

Én a Victorinoxot. A következők miatt.

Igaz nekem bicskám van.

Volt egy 20 éves tiszti késem. A 20 év alatt kapott bőven, bulik és minden egyéb alkalmával. Rengeteg hibája volt már.

Végül egy teljesen új bicskát kaptam vissza. Nem javították, hanem cserélték. Mindössze 1500Ft-ot kellett fizetni, ez a nem garanciális alkatrészekre volt. Az eredeti ára bőven 9000Ft felett van.

Azért nem tudom pontosan, mert ez egy set része és csak egy hasonló bicskát találtam ami 9000Ft, viszont ebben még van pár funkció. A teljes set ára pedig 25000Ft lenne.

Amikor bevittem nem kértek semmilyen blokkot, papírt csak a bicskámat meg felvették a jegyzőkönyvet. A javítási idő kb 1 hónap volt. Kiküldték Svájcba.

Én maximálisan elégedett vagyok a céggel.

2013. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nem garis alkatrészek a fogvájó, mini csavarhúzó, stb ilyenek.
2013. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!