Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is alig várja, hogy...

Más is alig várja, hogy lepörögjön az élete rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Persze most fiatalon nem akarok meghalni,kíváncsi vagyok milyen lesz öregnek lenni,lesznek-e unokáim,gyerekeim,és milyen lesz az életem.De alig várom,hogy ezt elérjem és vége legyen mindennek,mert csak szenvedés az egész élet,meg olyan rossz belegondolni,hogy lehet még több mint 40 évem van hátra:$ Most lehet sokan hülyének néznek,de én így érzek..

22/L


2012. febr. 24. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, Kitartás minden nappal kevsebb van hátra csak kibírjuk valahogy
2012. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye. Pont én is így érzek. Nem akarok meghalni, de ebben a fosss világban élni se nagyon. Az tart még itt, hogy tudok tanulni (no nem iskolában, mert ott szart tanul az ember), bölcsebb lenni. Mindig azt mondom, hogy bölcsebb lettem, de boldogabb nem. Sajnos csak a szenvedés által lehet azember bölcsebbé. Ezzel nem is lenne baj, ha mellette legalább heti pár óra boldogság is jutna.
2012. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minek vársz
2012. febr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!