Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nők miért olyan érzékenyek?...

A nők miért olyan érzékenyek? Miért nem bírják elviselni, ha nincs igazuk?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:

nem is vagyunk érzékenyek!!!! és igenis elviseljük hogyha igazunk van!!!


:D:D

2012. febr. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nincs*
2012. febr. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez igazából típus függő és a nevelés eredménye is, sőt az életútjának is fontos végeredménye.

Tulajdonképpen én azért nem tudom elfogadni azt, ha nincs igazam, mert sosem voltam első, de mindig arról álmodtam.

Érzékenység... hát ez meg a sok nőihormon, meg biológiai folyamat. aztán a neccesebb napokon... :D

2012. febr. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden nő másmilyen....valamelyik érzékenyebb valamelyik keményebb valamelyik lökötebb valamelyik normálisabb....viszont a naggya inkább érzékenyebb és hisztisebb meg az hogy mértnem birják elviselni hát.... szeretnek trollkodni :P
2012. febr. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hehe, ez jó kérdés. Én se hallottam még olyat nőtől, hogy "tévedtem, ebben neked igazad van". Pl. itt is többségük lepontoz, hisztizik, de érvelni, vagy kifejteni, miért nem értenek egyet, az már luxus. Arról nem is beszélve, hogy a nők kritizáló kérdéseket azonnal töröltetik mindig.
2012. febr. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert a többségük bunkó
2012. febr. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!