Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem bírom elviselni az...

Miért nem bírom elviselni az embereket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen utálok közösségbe lenni,utálom az embereket.Önzőnek,szemétnek és mindenféle rossznak tartok mindenkit.A munkahelyen nem szeretek beszélgetni a kollégáimmal,mert kétszínű dögök,mindenkit kibeszélnek,így gondolom engem is mikor nem vagyok ott.Az utcán is a hideg ráz a sok romlott embertől.Nagyon nehezen tudok beilleszkedni egy közösségbe,akárhányszor új suliba vagy munkahelyre kerültem öngyilkos akartam lenni.A családtagjaimon,a páromon,és 1-2 barátomon kívül nehezemre esik bárkihez hozzászólnom vagy csak köszönnöm is neki,ezért bunkónak tartanak.Olyan mintha autista lennék,de egyszerűen nem tehetek róla,falramászok az idegenektől.Viszont,akivel jóba vagyok,az meg azt mondja be nem áll a szám,szórakoztató vagyok,és sokszor röhögőgörcsöt kapnak tőlem.Olyan jó lenne,ha otthoni,vagy irodai munkát végezhetnék,és nem lenne kb.25 munkatársam.Annyira szemét az emberiség,az állatokat is sokkal szeretetreméltóbbnak találom.Más is van így ezzel?
2012. jan. 9. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, én.

Milyen típus vagy? Én INTJ.

[link]

Érdekelne.

2012. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem ISFJ jött ki.
2012. jan. 9. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes, épp most levelezek egy ugyanilyen típusú leánnyal, próbálok neki segíteni. Mintha a te típusodnak a mostani világ nem lenne kedvező.

Én is jobban szeretem a természetet, mint az embereket. És én is jobban szeretnék magam tevékenykedni.

2012. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
pontosan ilyen vagyok énis! utálom az embereket, ezt az idegesítő falut amiben élek. megvannak a magam barátai azokkal nagyon jól elvagyok és jókat szórakozom velük. nekem inkább az a problémám, hogy félek az emberektől még köszönni sem merek nekik ezért néznek engem is bunkóak, feszélyezve érzem magam nagyobb társaságokba és nem tudok feloldódni. számomra az ilyenek hogy ballagás, esküvő meg az ilyesmi rendezvények kész rémálom, a sok idegesítő rokon akiknek jopofizni kell. nem tudom miért van ez hogy ennyire félek az emberektől és utálom őket...:/ magamnak való vagyok
2012. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!