Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tudja h kell a kontaklencsé...

Vájki kérdése:

Ki tudja h kell a kontaklencsét használni meg árát meg főbb információit?

Figyelt kérdés
különbe kék színű szemet szeretnék a mostani barna helyet mer ez a természetes és annyira teccik a kék ugyhogy aki tudja írjon pls

2012. febr. 26. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Húú... most így árat csak emlékezetből tudok mondani... egy Dark shopban láttam valahol Pesten... aszem 2 400-4000 körüli ára volt, de ehhez csapódik még a folyadék, amiben kell tárolni.

aztááááán... használat... van egy otársam.

úgy úgy szokta, hogy fent és lent széthúzz a szemét, és belerakja... azt mondta, hogy eleinte picit érdekes, és irritáló, de meglehet szokni.

2012. febr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ahan köcce de mást már nem tudsz róla??
2012. febr. 27. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:
a-a ://
2012. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

jól látsz amúgy? szóval csak a szemed akarod átszínezni?

ha igen, akár netről is rendelhetsz kék kontaktlencsét.

emellé kell venned egy kontaktlencse folyadékot. A folyadékhoz lesz egy kis tartó,amiben tárolhatod a lencséid.

A kontaktlencsék bevannak határolva, hogy mennyi ideig használhatod. Vannak napi lencsék, hetik, havik, félévesek.. Amikbe lehet aludni, és amibe nem.

Én kontaktlencsét hazsnálok,és nálam így működik:

felkelek, megmosom az arcom, TISZTA KÉZ. a kontaktlencse tartómból kiveszem a lencsét, belerakom a tenyerembe, teszek rá egy kis folyadékot, óvatosan megdörzsölöm. rárakom az ujjamra, még egy csepp folyadékot rakok bele. az alsó szemhéjam lehúzom, és beillesztem. nap végén,lefele húzom a lencsét a szememről, (barna szemem van, na arról lefele,a fehér részre..) ilyenkor a vákum megszűnik kicsit összecsippentem, és akkor kitudom venni.

ezt megelőzően friss folyadékot öntöttem a kontaktlencse tartóba és belerakom. rátekerem a kupakot és kész.

Jobban járnál, ha előtte elmennél szemészetre, elmondanád mit akarsz. és ott tuti jó lencsét kapsz. aztán utána már netről is megrendelheted. ott majd elfogják neked mondani, hogyan kell használni...

2012. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ja, és ott majd a berakást és kivételt is megmutatják, gyakoroltatják veled.
2012. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okok köszi :)) am kül jó a szemem :D
2012. márc. 8. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!