Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb baratom aki egy fiu...

A legjobb baratom aki egy fiu bevallotta, hogy tobbet erez irantam mint egy egyszeru barat irant, de en nem szeretnem bonyolitani a barati kapcsolatunkat mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
De ugye lány vagy? :O
2012. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy akkor mondd meg neki ezt így. Ha pedig ezek után kerül, hagyd. Ne nehezítsd meg a dolgát. Ha minden jól megy, lecsitul ez nála. Hadd döntsön ő, hogy a jó neki.
2012. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
persze hogy lany vagyok :) hat en elmondtam neki es szerintem neki ez rosszul eset es nem tudja hogy mi legyen tovabb en is gondoltam arra hogy keruljem vagy hagyjak neki idot es ha ugy erzi fontos vagyok megkeres
2012. febr. 27. 14:57
 4/7 anonim válasza:
Bármit, de ne mondd neki hogy legyetek barátok, ez a legrosszabb. Mond hogy igen, vagy nem. Inkább legyél kegyetlen, amit elfelejt egy idő után, minthogy végig ottlegyen neki a remény hogy hátha, amikor úgyse lesz semmi.
2012. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nehez lesz ha emiatt tonkre megy a baratsagunk :(
2012. febr. 27. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért ha tényleg sokra becsül, akkor egy idő után elmúlik a szerelem.

Én is így jártam, én voltam a fiú, és annyira fontos volt a barátságunk, hogy sikerült legyőzni a fájdalmat (mert rohadtul fájt), és újra barátok vagyunk "csak".

2012. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tenyleg nehez helyzet a baratnoim mondtak hogy ok nem lennenek az en helyzetemben....remelem minden jo lesz....koszi a tanacsokat
2012. febr. 27. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!