Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit olvasol ki a szememből?

Mit olvasol ki a szememből?

Figyelt kérdés

Sokat hallottam már ezt a szem a lélek tükre szöveget, meg hogy mindent ki lehet olvasni a szemből. Kíváncsi vagyok, ti mit láttok? Milyen a lelkiállapotom, hogy érzek most? Ha valaki kitalálja, jelzem és küldök egy virtuális sütit :)

19L


[link]

[link]

[link]

[link]



2012. febr. 28. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
eléggé le vagy törve,talán még sírtál is a kép készítése előtt,valaki vagy valami nagyon bánthat téged
2012. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szomorú/unott tekintet. kicsit talán fáradt is vagy. nekem ez kicsit ilyen minden mindegy nézés..
2012. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Képből lóf*szt se, a szem is egy élő/mozgó lény része, valós állapotában megfigyelve lehet belőle levonni következtetéseket, nem egy digitális fotón keresztül.
2012. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos eltaláltátok :(
2012. febr. 29. 21:09
 5/8 anonim ***** válasza:
akarsz róla beszélni?
2012. febr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Beszélhetünk róla végül is, miért ne?
2012. febr. 29. 21:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Mintha beszívtál volna :D
2013. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces, haha...

Aki drog hatása alatt van, az nagy pupillákkal, vörös szemmel rendelkezik, ez pedig korántsem volt így esetemben, a képen is látszik.

Azóta már kihevertem! :) Bár több, mint egy évig tartott.

2013. jún. 16. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!