Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresztények-keresztyének,...

Keresztények-keresztyének, válaszolnátok egy őrülten idióta kérdésre?

Figyelt kérdés

Annyira elvont, hogy nem is mertem berakni a vallás témakörbe. Este, lefekvés után jutott eszembe a dolog hirtelen, aztán azóta ezt vallom. :D

Nem maga az ötletem őrült szerintem, hanem hogy ilyesmikkel foglalkozom...


Szóval... Isten ilyen világot teremtett, amiben most is élünk, csak betegségek és természeti katasztrófák, veszélyes állatok, és szélsőséges éghajlatok, stb nélkül, igaz? Akkor mérgező anyagok illetve kórokozók se voltak, és akkor ezek szerint a Paradicsomban Ádámnak és Évának nem volt immunrendszerük?


Tudom, ez elvetemült kérdés, és ezerszer elvetemültebb, mint azt találgatni, hol lehetett a Paradicsom... :D

Mentségemre legyen mondva, mint feljebb írtam, ÉJJEL jutott hirtelen eszembe. :DD


2012. márc. 2. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt rakd ki Demotiválóra, tuti siker :D
2012. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!