Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi magyarok miért szeretjük...

Mi magyarok miért szeretjük ezt? (nem csak a magyarok. )

Figyelt kérdés
Szóval így általába a magyarokra legjobban jellemző hogy szeretnek mindent lefikázni..pl youtubera feltőltött videókat fikázzák mer oh ez sz@r meg így meg úgy...akkor lehet szó kocsiról... ez sz@r az sz@r.. de akár egy horror filmről vagy játékról... akármi egyszerűen mindent lefikáznak az emberek de miért?... ha nem tetszik miért nézek?...ez olyan mint sp-re mondják buza és mégis nézik mit csinál... szóval ezt nem értem.. pl ott a youtube oda valaki feltesz egy videót legyen mondjuk ahogy rajzol.. táncol akármi.. most felmegy oda egykét ''troll'' és le fikázzák.. közbe lehet hogy annak az embernek igen is tehetsége van ahoz amit csinál de az azt mondja rá hogy sz@r ... szinte biztos vagyok benne hogy akik ilyeneket csinálnak hogy szidják mások munkáját ő maguk soha a büdös életbe nem fognak tudni olyat csinálni mint amit ők szidnak...Idáig süllyedt a magyar nép?... most komolyan.. ez a hires magyar összetartás?... szegény hazánk...
2012. márc. 3. 12:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Az okát konkrétan nem tudom. Azt vettem észre az embereken, hogy a vélemény nyilvánítás, kritizálás abban merül ki, hogy milyen sz@r, vagy milyen király, vagy f*sza, stb...


Nem tudnak normális kritikát alkotni sokan, pl. egy adott dolog pozitívumait és negatívumait összegyűjtve alkotnának egy végső véleményt.


Pedig az lenne a jó, helyes. Én vannak zenék, filmek, könyvek, játékok, amiket nem szeretek, mert pl. nem az a műfaj, ami nekem bejön, de ezért még nem fikázom le, mert attól még lehet jó!


Sokak magukból indulnak ki. Ha valami nem tetszik az egyenlő a szarral. Ha valami tetszik egy adott embernek (de amúgy nagyon rossz, kritikán aluli), az még számára királyság, odáig van érte. Mert nem tud objektív (pártatlan) véleményt alkotni. Ha pedig tehetségről van szó, sokan nem a tehetséget nézik, hanem, hogy milyen az adott ember, hogy néz ki, stb... Nem ezt kellene nézni ebben az esetben. Csak gondolj bele, ha ilyen zsűri lenne egy tehetségkutató műsorban. (Azért nem irigylem őket, nehéz dolguk lehet azoknak az embereknek is, akiknek pártatlanul kell minden produkciót értékelni.)


Amúgy az ilyen embereknél, akik csak így szidják a másikat, lehet, hogy irigység beszél belőlük.

És velem is előfordul, hogy valamit lesz@rozok, ott van pl. Fluor, akinek tehetsége akár hogy is nézem, eléggé átlagon aluli véleményem szerint. Zenéi semmit mondóak, de van egy korosztály, illetve egy közönség, amit megcéloz. Sajna erre is van igény. Mint ember, nem ismerem, szóval nem tudok róla véleményt mondani.


Lehetne ezt a témát taglalni, és rengeteg példát fel lehetne hozni.


Sajna az emberekkel az a baj, hogy kimerül a véleménynyilvánítás abban, amit te is említettél, DE azért elég sok kivétel is van.

2012. márc. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!