Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért büntetnek a magyarok?

Miért büntetnek a magyarok?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a videomat, amit feltettem YouTube-ra, azon 5 negatív van és 2 pozitiv teccésnyílvánítás? Akinek nem teccett, azok mind magyarok voltak, akikneg meg igen azok közül 1 német, a másik meg meg én voltam. Miért húztok le?
2011. dec. 24. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
linkeld be a videót.
2011. dec. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
link!
2011. dec. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
áááá ne teszem fel ide, me van 70 egyéb videom is fenn van, közte a gyerekem is szerepel. Az a video amit kifogásolok, arrol szól, hogyan kell szétszerelni és ősszerakni egy gázpisztolyt. Értelem szerűen a gázpisztoly márkája a címe. Ezért nézik meg a németek is, mert a kereső kidobja. 3 hónapja tettem fel és 3.000 megtekintésem van, ebből 2700 nem is magyar. Ezek a féreg magyarok meg lenullázzák és negatívot anak. Ez még hagyján, de 8 hozzászóló még le is hülyézett. HÁT MILYEN FÉREG NEMZET AZ ILYEN?
2011. dec. 24. 16:15
 4/10 A kérdező kommentje:
Aki lehülyéz, annak meg semmi videoja nincsen fenn - semmi. Ill az egyik féreg, olyan lenéző és trágár módon szidott a 8-ból, hogy mekkore hülye vagyok, annak van fent 1 darab dideoja. És tudjátok miről szól neki ez az egy darab video? Azt videozta le, hogy az ablaktörlője nem állt meg, pedig kikapcsolta. Ezt az élményt tette fel. És vette a bátozságot, hogy lealázzon.
2011. dec. 24. 16:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Sztem ezek ugyanúgy nem valós dolgok, mint a facebookon az a sok jelölgetés.


Simán egy robot generálja őket, hogy reagálj már valamire, másképp bepang az oldal.


Csomó midnen átverés már a neten, amióta ennyire előrehaladott programozás van.

2011. dec. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
első vagyok,küld már el a linket privátba engem érdekelnek a gáz fegyverek,lehet hogy már láttam is a videódat de szívesen meg nézném ha még nem láttam volna.
2011. dec. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Oké,nekem is van egy videóm ami összetört Audi A8-akat tartalmaz,mégis 70 dislike 30 like...
2011. dec. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hali,koszi a videókat.

meg néztem a videókat és arra jutottam hogy nem fogalmazol elég pontosan amit ugyebár a magyarok értenek a németek nem.

ők azt látják hogy egy német gázfegyvert bemutatsz és ez tetszik ugyebár imponál nekik.

több helyen rosszul fogalmaztál pl azt mondod hogy lövedék a gaztöltényre,továbbá illene rendesen meg nevezni őket mint pl. a sárgát nem simán gáznak mondani hanem CS tölténynek,a pirosnál a paprika még el megy de ott is inkább PV-kellene mondani.

betárazást jól csináltad azzal hogy először CS aztán PV ebbe nem lehet bele kötni,viszont a riasztó nem kéne a csőbe mert mikor nagyon kevés időd van rálőni a támadóra akkor nem jó ha az első lövessél nem érsz semmit.

inkább lője el egy gázosat oldalra mintsem riasztót rakni bele.

arra figyelj hogy ha hátrahúzod a szánt akkor a kezeddel ne kísérd vissza,ebbe már kötöttek bele más videóknál.

továbbá az üresen csettegtetés sem nyerő.

az is pontatlan mikor a fojtásnál azt mondod hogy különben bele lehetne rakni egy éles lőszert.

nem lehetne bele rakni mert nem férne bele a tárba,ami bele fér amire tervezve van az a 9x22-es ami nem megegyező hosszúságú egy 9x19-es igaz tölténnyel mert abban meg is van.

régen volt olyan tár amibe bele ment volna az éles lőszer abba nem a 9x22 PAK ment bele hanem a .35-ös töltények,de azt gyorsan kivonták a forgalomból pont emiatt az ok miatt.

a pisztoly működését is rosszul magyaráztad,csappantyút mondtál ütőszeg helyett.

ha meg húzod a ravaszt az feszteleníti a kakast ami rácsap az ütőszegre ami rácsap a csappantyúra ami begyútja a gyúelegyed a gyúelegye berobbantja a töltényben lévő puskaport.

a második videóba nem nagyon tudok bele szólni mert nem is merem a fegyvert sőt még egyenlőre nincs is semmilyen gázfegyverem.

ha én így tapasztalatlanul találtam ennyi hibát akkor a magyar tapasztaltak biztos hogy találtak közben még többet.

én arra jutottam hogy szerintem az ilyen hibák miatt nyomtak a videódra dislike-ot.

2011. dec. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Elfogadom amit mondtál, igaz is lehet. Viszont a hozzászólások amit te nem láttál mert kitöröltem, azt mind-mind magyarok főzték hozzá. Olyan stílusban, hogy ihaj. Kb. 15-öt töröltem ki. Sértő gyalázó, lenéző, stb stb. Akik ilyen megjegyzéseket tettek rá, nulla videot töltöttek fel, vagy szánalmasat, van olyan is akinél fájdalmaim voltak a nézésakor. Ezek gyaláznak. Hogy merik? Nekem 70.000 feletti a látogatottságom. Hogymer odaszarni egy senkiházi az oldalamra?


MÁS: Engedelmeddel ezt az elemzést benásolom a fegyvervideóhoz. Ha nem akarod, szóljál, akkor kitörlöm.

2011. dec. 25. 10:30
 10/10 anonim ***** válasza:
be másolhatod de jobb lenne ha átírnád/át fogalmaznád amit én írtam mert fogalmazásból mindig kettes voltam anno.
2011. dec. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!