Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek fura, hogy így...

Szerintetek fura, hogy így szeretnék élni?

Figyelt kérdés
még csak 16 vagyok,de már gondolkodom azon milyen életet,munkát szeretnék,sokan az én korosztályomban szeretnének fényűző életet élni,sok pénzzel,hatalmas házzal,és nagyon furcsa nekik,hogy én milyet szeretnék, nekem az lenne a legjobb ha valami tisztességes munkát végeznék,lenne egy kis lakásom itt a fővárosban,minden hétvégén járnék meccsre és nyugis lenne az életem
2012. márc. 4. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fura, csak te legalább reálisan gondolkodsz! :) Én is így gondolkodok és szerintem ez teljesen helyén való. De majd idővel kinövik a többiek. :) De ha lesz annyi pénzük, akkor végülis megtehetik, hogy fényűzően éljenek.
2012. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem eleg huje kerdes.Ugy elsz, ahogy akarsz.
2012. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem fura, én is ilyen vagyok. tulajdonképp velem az van, hogy még csak 15 vagyok, de már szeretnék normálisan élni, dolgozni, családot alapítani, mert a gimi valahogy nem az én világom, rengeteg a gyökér (tudom más korosztályban is, de itt különösen sok. tele van a világ a hülyékkel) és én tényleg tovább szeretnék lépni.. egy magasabb szintre. de hát nem lehet, muszáj tanulni, enélkül nincs normális munka. valahogy kibírsz még pár évet.


amúgy én sem szeretnék különösen gazdag lenni, csak boldog, de a mostani helyzetet elnézve (csak semmi politika) talán egyik sem leszek :D egy nyugis élet normális emberekkel és családdal körülvéve, azt csinálva amit szeretek jól jönne, de hát álmodozni lehet

2012. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!