Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyek a legmegbízhatóbb és...

Melyek a legmegbízhatóbb és minőségi dolgok. Tv fajta, mosógép, ruházat, cipő, ami csak eszetekbe jut. Sőt Nivea-ról vélemény? Én azt használom

Figyelt kérdés
Nálam cipőbe pl. a puma jön be többi ruházat inkább adidas vagy nike mert a kínai holmi szerintem csak átmenetileg jó.Tv: LG, Fényépezőgép: Canon,..... Várom a válaszokat.
2009. jún. 8. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

tv: Sony

laptopok: Dell

Mosógép: Whirpool

Ruha / Cipő: Retro, Adidas, Nike, Gas, Replay, Converse

Fényképező: Sony


a Nivea pedig szerintem nagyon jó márka, nekem is sok kozmetikumom van tőlük, meg vagyok elégedve!:)

2009. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Tv:LG,(max.:samsung)

Fényképezőgép:Cannon

Cipők:Nike

Ruhák:Bármilyen márkás cucc(pl.:puma,nike) de mivel azt nem mindig engedhetem meg magamnak,így a minőségibb ruhák(pl.:Terranova,Eldoraldo,JEans)

Szépségápolási cikkek:Clean&Clear,Garnier,

2009. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tv: Sony

Telefon: Nokia

Laptop: Apple

DVD/autós magnó,stb: Pioneer

Smink: MAC

Arc/hajápolás: Loreal

2009. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

cipő:tamaris (sportcipőnek nike, puma)

ruha:s.oliver, street one, tom tailor, promod

tusfürdő:baba

iskolatáska:budmil

margarin:rama

tészta:gyermelyi

serpenyő:tefal

számológép, óra:casio

fogkrém:vademecum

laptop:asus, dell

írószer:stabilo

így elsőre ezek ugrottak be. ezekből a termékekből csak ezeket szoktam venni.

2009. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A legmegbízhatóbb televízió: LG 12 éves és még semmi baja sincs, a távirányítónak sem. Pedig akkor nem volt árviszonylatban drága darab. A Samsung tévémnél nagyon sok hiba előjött teljesen megkímélt használat közben, mostmár 3szorra rossz a 2 év alatt 3 éves garanciával.

Laptop: Asus kiváló szervízháttérrel, a számítógép fogalma nálam az Asus márkával kezdődik, a többi kiszámíthatatlan, könnyen hibásodik, nem bírja a körülményeket :(

Mp3 lejátszó: WEll, Laser, stb, bármelyik, csak elemes legyen, az akkus mp3 lejátszók drágák, és... áh, hülyeség olyat venni csak a trend miatt, most hosszasan sorolnám a hátrányokat, és akkor se lennék teljes

Scanner, nyomtató: Hp, Samsung

dvd lejátszó: ORion, de bármelyik, nem igen van különbség

Clip on fülhallgató :D : Panasonics RP-H45

2009. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!