Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olvashattuk nemrég mindenhol,...

Olvashattuk nemrég mindenhol, hogy magyar lakcímmel rendelkező de külföldön dolgozó embereknek lehet hogy szolidaritási adót kell fizetniük. Szerintetek ez megvalósul?

Figyelt kérdés
A másik,hogy ha kijelentkezem az otthoni lakcímemről akkor nem kaphatok személyit,de személyi nélkül nem hosszabbítják meg az útlevelem akkor meg mi lesz??Ha bejelentem a külföldi címem akkor meghosszabbítják az útlevelem mikor kell? (5 év múlva)
2012. márc. 5. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt honnan veszed, hogy akkor nem kaphatsz személyit?
2012. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom csak feltételezem mert tavaly nyáron volt egy problémám mikor lejárt minden iratom egyszerre,a lejárt személyit kilyukasztották majd nem adtak ideigleneset és közölték hogy személyi nélkül nem kaphatok új útlevelet.

Nagyon ijesztő volt,senkinek nem kívánom..(külföldön dolgozom csak ilyenekért járok haza pl másért nem)

2012. márc. 5. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Emiatt kár hazajönni. A magyar külképviselet is meghosszabbíthatja az útlevelet. Itthon is igazolhatod magad az útlevéllel, nem kell a személyivel foglalkozni.
2012. márc. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2011.dec.6 ota 30orás bejelentéssel dolgozom Bécs melett egy étteremben,he mostanában teherbe esem jogosult vagyok valami(gyes)támogatásra az osztrák államtol?
2012. márc. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!