Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek a szellemekben?...

Hisztek a szellemekben? Történt már veletek érdekes dolog? Láttatok már szellemet, vagy hasonló jelenséget? Meséljétek el mi volt és milyen volt.

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
A régi házunkban láttam lényeket és a tesóim is látták őket. Némelyik elég ilyesztő, de már láttam arany színűt is. Vannak kicsik, nagyok, nagyon sötétek, halványabbak... Elég félelmetes, de nem kell tőlük félni mert nem bántanak és csak este a sötétben látni őket. Vagyis én akkor találkoztam velük. Anyukám gyerek korában látott egy angyalt. Nagy volt és fehér, ez gondolom egyértelmű. Egyszer vacsora közben mozgott a tányér úgy, hogy senki nem nyúlt hozzá....
2009. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Az egyik barátnőmnek vannak ilyen tapasztalásai, megmozdul, recseg olyan tárgy, ami szikla szilárdan áll, vagy van odaszorítva a falhoz.

Meg egyszer megjelent neki egy nő az ágya szélénél szellem formában, és amikor leírta a külsejét az anyukájának, akkor ő ráismert egy régi ismerősükre.

Nagyon durva. :)

2009. jún. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
92%

Hát én sajnos gyerekkoromban még dilidokihoz is kerültem emiatt :S De kiderült hogy nincs pszihés betegségem, és nem találtam magyarázatot rá.

Én nem csak láttam őket, de bezéltek is hozzám, figyelmeztettek ha valami baj közeleg, megmondták mit hogy csináljak ha sikeres akarok lenni...stb

Ma már felnőttem és egyre kevésbé beszélnek hozzám, inkább csak az álmaimban jelennek meg, de az is ritka.

Látni még mindig szoktam őket, és érezni, hogy nem vagyok egyedül a szobában, de nem csak este, nappal is. Tudom most sokan bolondnak tartotok, de nem vagyok az! Ezt mindenki megtapasztalhatja ha kicsit nyitottabb a természetfeletti dolgokra és tiszta a lelke, nekem már nem az sajna, ezért nem is beszélnek már hozzám. Csecsemő és kisgyerek korban szinte minden gyerek látja őket, de ahogy nőnek ez elmúlik, és csak ritka hogy felnőtt korban is megmarad.

2009. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
óó nekem is volt ilyen tapasztalatom.amikor a tükör elé áltam ott állt egy ember.:D
2009. jún. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

06-09 11:42-esnek

Tudod hogy a segítőiddel bármikor újra felveheted a kapcsolatot csak akarnod kell. Nem a lelkeddel van a baj hanem hogy "kinevelte" belőled a világ.

Nem kell mindenkinek tudni róla. Tartsd velük a kapcsolatot. Sokat segíthetnek és sokkal jobban bízhatsz bennük mint a barátaidban.

2009. júl. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én hiszek bennük, de nem félek tőlük. :D

Bár vannak érdekes dolgok...

például tegnap este, már épp aludtam, és valami leesett az asztalomról. Most ne egy lámpára vagy a billentyűzetre gondoljatok, hanem pl egy tollra, vagy gyűrűre. felkapcsoltam a villanyt, de nem találtam semmit a földön. de ezektől fölösleges félni. Úgyse bántanak. ;)

2009. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem volt már az aurámon,vagymimen 2 is...

én hiszek bennük.

2010. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 randomgirlLOL válasza:
Nekem jó néhány történetem van. :D Legutóbbi ez volt: Erdélyben volt osztálykirándulás. Elmentem fürödni (egy családnál voltunk elszállásolva), a többiek a szobában voltak. Már épp pakoltam össze a cuccaimat, és indultam volna kifelé, amikor az egyik osztálytársnőm hangján szólított valaki (a nevemen!). Akkora sprintet vágtam le... Mindenki beijedt, miután elmondtam, mi történt. Aztán az a barátnőm, akinek a hangján suttogtak, mondta, menjek vissza vele, és győződjek meg arról, hogy nincs senki se bent, így egyszerűbben tudok lenyugodni. Ő hitt nekem, tényleg semmi és senki se volt, de nagyon megijedtem/megijedtünk. Ez lehetett bármi más, nem szellem, de ha kíváncsiak vagytok, küldjetek privátot. ;)
2013. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!