Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hiszel a szellemekben, ufokban...

Hiszel a szellemekben, ufokban, vampirokban, tunderekben, angyalokban, varazslokban, demonokban meg ehhez hasonlo lenyekben?

Figyelt kérdés

ha csak nehanyban hiszel ird le konkretan hogy melyekben

ird le a velemenyed azokrol az emberekrol is akik hisznek bennuk es azokrol is akik nem hisznek bennuk

elore is koszonom a valaszokat !!


2011. jún. 7. 14:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
A földönkívüliekben teljes mértékig hiszek, mivel már csak matematikailag is lehetetlen, hogy egyedül legyünk. A szellemekben csak félig-meddig, a többiben egyáltalán nem. Esetleg vannak olyan emberek, akiknek lehetnek különös képességei, de attól még nem varázsló, vagy boszorkány az illető. Főleg, hogy ezeknek a legtöbbje csaló.
2011. jún. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
kosznom szepen ,nekem is nagyjabol ez a velemenyem
2011. jún. 7. 14:40
 3/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit akarsz ezzel a kérdéssel elérni. Légy óly kedves majd írd le.

Ám én hiszek az Angyalokban, démonokban, ufokban, És a teremtő Istenben. Elhiszem vannak Isten hirnökei akik nem Angyalok csak közvetitenek pl Kryon.

Nem bántom a szkeptikus embereket, mivel mindenki abban hisz amiben akar. Nem is bántok meg senkit és mindenkiben próbálom megkeresni a jót és a szeretetet. Szeretet a legfontosabb és meglepődtem 404 en is. Ő hisz és tud és szereti az összes embert ,még azt is aki őt szidja.


Gondolkodjon el mindenki aki AKAR, hogy miben hisz, miért ne lehetne, miértne szerethetném a másikat, mi-miért van!

2011. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
vele a kerdessel azt akartam elerni ,hogy ne furdalja az oldalamat a kivancsisag hogy ki miben hisz
2011. jún. 7. 14:49
 5/26 anonim ***** válasza:
és akkor te Szellem,démon, angyal létezésében hiszel?
2011. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm egy angyal.^^

De jó lenne, ha az emberek inkább az emberi értékeket keresnék egymásban. :)

2011. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

nos én a szellemekben ufókban és a 4es metróban...

http://www.youtube.com/watch?v=xLYH3xxO_2I

2011. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Hiszek a Földön kívüli élet létezésében, az isteni közvetítőkben (nem vagyok keresztény, ezért nem angyalt mondok), és bizony bevallom, a tündérekben is (az északi legendák lényeire gondolok, nem Csingilingre).


Na meg, bocsi kérdező, de hiszek a helyesírás értékében is.

2011. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
ugyanaz mint Dien-né...részletezni nem szeretném,azt már megtette :)
2011. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%

Hisz IStenbe lol omg...

Középkori emberek még mindíg nemhaltak ki?

2011. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!