Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hiszel a szellemekben, Ufókban...

Hiszel a szellemekben, Ufókban, más hasonló dolgokban? Alátámasztja valami a hitedet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 15:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
31%
Nem.Szellemekben csak azok hisznek,akiket átakarnak jópénzért rázni.Mindennek van racionális magyarázata,csak meg kell keresni.
2010. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
89%
csak az ufókban. rengetek csillag van és azoknak is rengetek bolygói. elég valószínű egy olyan, ahol kialakulhat az élet.
2010. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
69%

UFO-kban (Unidentified Flying Object=Azonosítatlan Repülő Tárgy) nem hiszek, hanem tudom, hogy vannak.


Földönkívüliekben nem hiszek, ez nem hit kérdése. Nem zárom ki a lehetőséget, elvégre nagy a világ, de amíg nem látom...


Szellemekben nem és a lehetőséget sem hagyom nyitva.

2010. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
86%

Nem támasztja alá semmi nálam hogy léteznek szellemek, de szerintem vannak, különben hova tűnne a sok halott ember lelke? (az hogy visszajárnak-e kísérteni, az egy más kérdés, erről nem tudok dönteni, mert engem még nem kísértett szellem sose..)

A földönkívüliek létezését szerintem kár lenne tagadni, ha a Földön kialakulhatott intelligens élet, akkor egyértelmű hogy máshol is.

2010. ápr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
84%

Az ilyen jellegű hitemet az támasztja alá, hogy...

1.számtalan tapasztalatom volt, ami alig-alig magyarázható meg racionális módon (A piciny valószínűségű események, egybeesések sorozata elég hihetetlen, nemde?)

2.minden korábbi korban és kultúrában is voltak/vannak ilyen emlékek, esetek, nyomok, leírások, stb.

3.ha manapság beszélsz 10 ilyen emberrel (akinek van releváns tapasztalata), akkor csak 2-3 az aki élből hülyének tűnik, 2-3-nál bizonytalankodsz, a maradékból elég egy is, aki miatt megborzongsz, a hideg végigfut a hátadon és elgondolkodsz. Ez a jó út előre.

2010. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező!

Hadd kérdezzem meg, hogy Te hiszel-e a tudomány tévedhetetlenségében?

Abban, hogy nagyjából már mindent értünk, csak kis praktikus apróságok vannak hátra, mint pl. a nanotechnológia, génsebészet, stb.

Az 1900-as évek végén is ezt hitték, sokakat eltanácsoltak a tudománytól, mert már "alig van mit tenni".

Én tájékozottnak vélem magam, de szinte semmit sem értenék akkor, ha nem néztem volna kijjebb az ezotéria, és a paratudományok világa felé.

Az UFO-k és más civilizációk simán beleférnek a racionális világnézetbe, de a szellemvilág "felszínes" megismerése már több ismeretet, elmélyülést, bölcsességet igényel.

2010. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
85%

Bocs.

"Az 1900-as évek végén is ezt hitték" helyesen:

Az 1900-as évek ELEJÉN is ezt hitték.

Max Planck és társai a legjobb példa erre, majdnem lemaradtunk a kvantumfizikáról.

2010. ápr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
72%

mindkettőben..alátámasztja a tapasztalat..de ide nem írom le,mert jönnek az emberek,akik kételkednek,és hülyének néznek..ezt nem akarom..


cica

2010. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
75%

Is-is.

Amit az interneten láttam videókat mind hihető,de az nem azt jelenti,hogy igaz : )

Lehet,hogy van benne igaz is de azt nem tudhatjuk : D

Egyszer majd csak kiderül.>.<' : DD

2010. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
69%
Én hiszek bennük. Hiszen olyan nagy az univerzum, biztos van más élővilág rajtunk kívül. A szellemekben is hiszek, mert nem hiszem, hogy ha egy ember meghal akkor csak úgy kész, vége mindennek. Szerintem a halál után is van élet.
2010. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!