Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Árul valamelyikőtök ezeken az...

Árul valamelyikőtök ezeken az internetes licitálós oldalakon? Volt már sikeres eladásotok?

Figyelt kérdés
Nekem nem akar összejönni, pedig jó és alig használt, vagy új márkás ruhákat árulok. Van valami tippetek a sikerhez?
2009. jún. 9. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a zsibvásáron vagyok fent, nincs sok vevő, de már adtam el.

Pontosan kell megadni az adatokat, szép képet berakni az áruról, és türelem.

Én mondjuk nem vagyok hajlandó személyesen találkozni, szóval estem már el eladástól e miatt, de ebből nem engedek.

:)

2009. jún. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod:)
2009. jún. 9. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teszveszen szoktam néha feltenni ruhákat, és az a tapasztalatom, hogy legtöbben csak az 1 Ft-os aukciókat nézik meg (pedig sokszor fixáron olcsóbban hozzá lehetne jutni, mert az 1 ft-osokat nagyon felverik), tettem fel 1 ft-os ruhákat, egyből elketl mind (mondjuk elég olcsón :( de a fixárasokat mégcsak meg se nagyon nézték.
2009. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg még azzal lehet növelni az esélyeket, ha minél több terméket felraksz, de ez logikus. :)
2009. jún. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én is adtam már el teszveszen vaterán,de a teszveszen jobban elviszik,volt már hogy a fixárasakat is elvitték,de volt olyan is 1ft-ért kelt el vmi,de én is vettem már 1ft-ért jó pár dolgot
2009. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És a boltamarson-ról árul valaki? Én ott próbálkozok, sikertelenül, rengetegen megnézik az árum, de licit nem érkezik :(
2009. jún. 9. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!