Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért undorodom az ételtől?

Miért undorodom az ételtől?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben elhatároztam, hogy lefogyok. Volt minden, aminek lennie kell: mindennapos mozgás, kevesebb csoki, kenyér, sok víz.. Mostanra már elértem a kívánt eredményt, de egyszerűen nem bírok jóízűen enni. Állandóan bűntudatom van, ha eszek. Gyakran előfordul, hogy miután ettem, úgy érzem, le kell dugnom az ujjam a torkomon... Hogyan lehet ezen változtatni?
2012. márc. 7. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi emberek szoktunk ilyet csinálni, a te bolygódon nem?

Csak vicc... :D Azért van mert osszeszukult a gyomrod és nem tudod befogadni rendesen a kaját,gondolom a drasztikus fogyá miatt, nekem is volt már ilyen. Annyit kell tenned hogy egyél! DE rendesen, és ne fogyózzál hanem sportolj, így hiába eszel sokat úgyis vékony és fitt maradsz.

2012. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert pszichés problémáid lettek a fogyástól!

Pszichológus!

2012. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!