Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon rosszul vagyok. Mi...

Nagyon rosszul vagyok. Mi tévő legyek? 7 hetes kismami vagyok. Ég a gyomrom, hányingerem van, undorodom az ételtől, de éhes vagyok, és szédülök. Mennem kell 12-re az orvosomhoz, de így hogy induljak el?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:

szió! ezek sajnos a terhesség tünetei... szóval csak tűrni lehet. egy kis pirítós vagy keksz jót tehet a gyomrodnak, próbálj valamennyit letuszkolni.

és gratulálok a babádhoz!

2009. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hívd fel apát! Vagy édesapádat! Vagy egy autós barátnődet, aki el tud vinni, és meg tud várni.

Lehet, attól is jobban leszel, ha beszélsz a férjeddel.

2009. febr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
cukros üdítöt vigyél magaddal, ha az ájulás kerülgetne, ha meg annyira rosszul vagy kérj másik idöpontot és csak pihenj.én végig hánytam az elsö 4 hónapot, volt hogy napokig csak ásványvizet tudtam "enni".de ilyenkor nem mentem sehova, csak pihentem, mivel bárhol rosszul lehetsz és mivel még nem látszik a terhességed az emberek nem segítökészek.egyél keveset,hogy ne terheld a gyomrod de nagy energiatartalmú kajákat.Nekem a gabonapelyhek jöttek be meg a krumplipüré.
2009. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a piritós a főtt krumpli és az aszalt barack jött be. Én is úgy voltam mint te. Émelygéssel együtt farkas éhség. Sokat segített a jó hideg kóla az émelygésre. Nem sok csak pár kortyot ittam amikor úgy éreztem, és tényleg jól esett. Kitartás! :)
2009. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezek mellett a B6 vitamin nagyon jó még, nekem bevált.

2009. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Elöször is : "Üdv a kismamak Klubjaban! " :) Ugy tünik neked sem lesz tünetmentes a kismamasagod.... mint ahogy sokunknak....


Nekem azt javasolta a doki, hogy igyak (kortyolgatva) hideg colat, de en nem probaltam ki, mert eleve nem iszom meg. De azt mondta, hogy hanyinger ellen az egyik legjobb szer. Nem tudom miert. Gondoltam leirom neked, hatha te kiprobalod.

:)

2009. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!