Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MIt jelenthetnek ezek az...

MIt jelenthetnek ezek az álmok? FONTOS. CSAK ÉPELMÉJŰ VÁLASZOKRA VAGYOK KIVÁNCSI!

Figyelt kérdés

Régebben elég gyakran álmodtam azt, hogy be akarnak törni hozzánk. Rángatják a kilincset, dörömbölnek az ajtón stb... Valamikor sikerült is! Most is ha visszagondolok ezekre az álmokra, vagy belegondolok, hogy egyszer megtörténik rettegés fog el. Mit jelenhet ez? Ugye nem azt, hogy egyszer be fog következni?


Évek óta a mai napig álmodok olyat, hogy futni akarok de nem megy, vagy kiabálni akarok de képtelen vagyok rá. Ez általában mindig rémálomba szokott előfordulni, pl.: menekülés, segélykérés...


Hallottam és olvastam h elég sok ember "szenved" ettől, több oldalt is véginéztem de egyiken se találtam egyértelmű választ. Ha valaki ért ezekhez írjon választ, vagy weboldal címet is adhat, ha ismer olyan oldalt.


2012. márc. 7. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
A lelki békédet kéne megtalálnod.Nem szabad ilyen gondolatokkal foglalkozni,hogy betörnek, mert ezt tudat alatt be is fogod vonzani.Mint ahogy már be is vonzottad.Valami nincs rendben veled.Gondolok itt arra,hogy kevés önbizalom,nyugtalanság,félelem.Olvass könyveket!!Pl:Élj boldogan,Most hatalma,Vonzás törvénye....
2012. márc. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az igaz, hogy az önbizalmam nem túl sok, ha ezt sikerülne legyőznöm megszünnének a rémálmok?
2012. márc. 7. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!