Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálom ezt? Ha eltörik...

Miért csinálom ezt? Ha eltörik egy tányér vagy pohár nagyon szomorú leszek és akár órákig el bőgők rajta!

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, talán azért mert amikor kicsi voltál és eltörtél valamit, nagyon leszidtak? Egy kicsit bővebben légyszi.
2009. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
pont ez az hogy 8 éves vagyok.. és általában nem én töröm össze a dolgokat sosem szidtak le... de mégis rossz!
2009. jún. 9. 20:47
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ilyenkor nagyon megijedsz. Am én is ilyen érzékeny vagyok mindenre, habár én 16 éves vagyok. De én akármin el tudom bőgni magam. Még azon is, ha a Magdi nénire rákiabálnak a barátok köztben:)
2009. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán szép emlékek fűznek hozzá, mondjuk abból a pohárból ittál a 7. szülinapodon. Vagy ilyesmi.
2009. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
lehet...
2009. jún. 9. 21:18
 6/13 Avalanche ***** válasza:
100%
Én kiskoromban a tárgyaknak is érzelmeket, vagy valami hasonlót tulajdonítottam. Emlékszem, egyszer dühös voltam, falhoz vágtam egy plüskutyámat. Utána napokig ölelgettem, hogy "megbocsásson" =)
2009. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ez furcsa.:D én kiskoromba letörtem a kilincset és rendesen megsirattam.. aztán sebtapaszokkal vissza operáltam.. :D
2009. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
:) Én 4 éves koromban kaptam egy nyuszit. Most 16 éves vagyok, és a nyuszi még mindig velem alszik, mert félek, ha felrakom a polcra megharagszik. Egyszer megpróbáltam otthagyni szegényt, lb. 1 percig bírtam, mert lelkiismeretfurdalásom lett :)
2009. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez a plüssös sztori jó :) Kicsinek én is ilyen voltam volt/van egy cicám azzal aludtam mindig és még ma is (23 vagyok :) ) de ha felvettem másikat aludni akkor felvettem mindet nehogy valamlyik megsértődjön :D ! Na azért már eljutottam odáig, hogy csak a cica van :)!

2009. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Úhh velem olyan volt kb 3 éve,hogy anyum adott egy mandarint,megenni.Aztán zsebre tettem és mentem a barátomhoz aludni.Veszekedtünk és a mandarint kivágtam a zsebemből.Iszonyú rossz volt.Azt a mandarint megsirattam de rendesen.:)

20/L

2009. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!