Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálom ezt? Ha eltörik...

Miért csinálom ezt? Ha eltörik egy tányér vagy pohár nagyon szomorú leszek és akár órákig el bőgők rajta!

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 20:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
lehet eszedbe jut hogy a szüleid milyen kínkeservessen vették meg az első tányér készletüket és zsupsz egy el is törött.én nagyon megbecsülöm amink van és tudom hogy anyukámék sokat dolgoztak azért amiük van és ha össze törik valami azon gondolkodok hogy ezért dolgoztak annyit?hogy most meg össze törjön.lehet hogy nállad is ez van.megbecsülöd amitek van és ez jó mert ha majd nagy leszel te is vigyázni fogsz a dolgaidra.
2009. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
igazatok van! amúgy a történetek nagyon jók:)
2009. jún. 10. 16:28
 13/13 anonim ***** válasza:

A történetek megnyugtattak. Ezek szerint nem csk én vagyok ilyen:)

Ha 2 dolog közül kell választanom, akkor mindig nagyon szomorú vagyok, mert sajnálom azt, amit nem választok.

vagy ha egy tányéron szendvicsek vannak, és megmarad az utolsó, és senki sem kéri, akkor muszály betömnöm, mert sajnálom, hogy ott van egyedül.

2010. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!