Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet venni az Erzsébet...

Mit lehet venni az Erzsébet utalvánnyal?

Figyelt kérdés
Valaki vásárolt már vele? :)
2012. márc. 9. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) De azt nem tudom hogy gyors fagyasztott cuccokat lehet-e belőle venni mert ugye az nem kész étel ,hanem csak fél-kész... ÉS gondolom konzerves ételeket lehet vásárolni vele!
2012. márc. 9. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Élelmiszert lehet, csak alkoholt és dohányárut nem.
2012. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És csak a legdrágább boltokban lehet levásárolni. Reál, Coop, CBA, Arsenal (ha jól írom, nálunk nincs ilyen)
2012. márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Sziasztok!


Remélem vannak már tapasztalatok...

Még sosem volt étkezési utalványunk, így ez nekem új. Az Erzsébet utalvány csak élelmiszerre lehet felhasználni? Tisztítószerre, tisztálkodószerre, egyébre nem?

Most olvastam, hogy ápr. 15-től a nagyobb Tescók is elfogadják.

2012. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia!Tegnap vásároltam a tescoban erzsébet utalvánnyal és a kedves pénztáros teljes egészében szétválogatatta a cuccokat velem.Amin én kiakadtam az az volt hogy nyers húst nem lehet vásárolni rajta,de csipszet és üdítőt azt igen.Ezzel szemben múlt hónapban az egyik cba-ban vásároltam öblítőt tojásfestéket és a fiamnak locsolókölnit és mellette élelmiszert is és az egészet bözsi jeggyel fizettem.Úgy látszik minden üzlet más
2012. ápr. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Most már üdítőt sem és édességet sem lehet vásárolni vele. Kislányomnak akartam venni Kinder csokit, mert az a kedvence és otthonra üdítőt és tájékoztatott a pénztáros hogy csak a tejet, kenyeret és a cukrot lehet vele megvenni. Készpénz meg nem volt nálam úgyhogy az édesség és az üdítők maradtak. Tudjátok most már felháborítónak tartom hogy azt a pénzt, amiért egész hónapban a belünket hajtják ki, már nem is lehet levásárolni arra amire szeretném. Én úgy tudom hogy eddig az alapvető élelmiszerekbe beletartozott az üdítő is...el vagyok hűlve, és még a pénztáros bunkó is volt, mivel közöltem vele hogy a múltkorában még lehetett vele üdítőt meg édességet vásárolni érdekes módon, erre flegmán válaszolt. Azért álljon már meg a menet, egy kis takony 17 éves diákmunkás pénztáros fogja vissza a pofáját.
2012. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DonKuglóf válasza:
és kávét se lehet rajta venni...úgyhogy faszomat a böbe-cetlibe!!!!
2012. júl. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!