Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nincs kivel...

Mit csináljak, ha nincs kivel elmennem egy koncertre?

Figyelt kérdés
Lady Gaga fan vagyok, és igazából sok más előadót is szeretek, de ha Mo.-ra jönnének, akkor nem lenne kivel elmennem. Nincs sok barátom, és aki van az sem jönne el velem. :( Legutóbb apukámmal voltam egy koncerten, de nem hurcolhatom magammal mindig őt...

2012. márc. 11. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mondjuk hívj meg engem és én igent mondok..és mivel vagyok ilyen kedves a jegyemet is fizethetnéd:D
2012. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tényleg ha lenne valaki, aki ugyanígy van ezzel, akkor együtt mehetnénk! :) a jegyet csak magamnak fizetem, bocsi. :P
2012. márc. 11. 12:32
 3/12 anonim válasza:
Ha van olyan koncert ami engem is érdekelne szívesen elmennék veled, amúgy meg én Rihannán egyedül voltam decemberben, és baromi jó volt, nagyon jól éreztem magam! :) 24/L
2012. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Tényleg egyedül voltál Rihannán? És akkor kivel beszélgettél pl amíg vártál a koncert előtt? Nem rossz hogy ott van egy csomó ember körülötted, te meg senkit sem ismersz? én 16/L vagyok
2012. márc. 24. 15:21
 5/12 anonim válasza:
Igen, egyedül voltam, bármilyen hihetetlen is :D Ismerőseim is csodálkoztak, hogy el mertem menni egyedül. Senkivel nem beszélgettem a koncert előtt, illetve amíg a ruhatárat kerestem, meg a nekem megfelelő bejáratot addig beszélgettem pár szót idegenekkel, akik szintén azt keresték :D Egyébként nem rossz, hogy ott van egy csomó ember és senkit sem ismerek. Inkább ijesztő volt, hogy bementem a sportcsarnokba és úúúúúúristenmennyiember :D De nem igazán foglalkoztam vele, én Rihanna miatt és a zenéje miatt mentem, nem azért, hogy beszélgessek/barátkozzak/mittudomén. (Persze ha odajött volna valaki beszélgetni nem kergettem volna el, csak nem az volt a lényeg.) 24/L
2012. márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Értem, de nekem valahogy nem lenne kedvem menni egyedül. :/ Én is nyilván az előadó miatt mennék, de kicsit fura lenne, hogy én ott tombolok egyedül, mások meg a barátaikkal vannak. Hát, nem is tudom...

Te amúgy szereted Gagát? Vagy kik azok, akiknek a koncertjére szívesen elmennél, ha jönnének Pestre?

2012. márc. 25. 12:53
 7/12 anonim válasza:
Szeretem Lady Gagát is. Milyen koncertekre mennék szívesen? Hmm... most megyek Nightwish-ra (nem egyedül), ami érdekelne az pl. Katy Perry, Bon Jovi, egyszer egy Tankcsapda koncertre is el akarok menni, aztán őőő David Guetta (talán), Nickelback, és most más nem jut eszembe de majd még gondolkozom rajta :) Egyébként ha azon gondolkozol, hogy de fura, én itt vagyok egyedül és mindenki a barátaival van, akkor tényleg fura lesz :D Hozzáállás kérdése szerintem :) Te milyen koncertekre mennél szívesen? 24/L
2012. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Katy Perry, Bon Jovi, Nickelback engem is érdekelne! :D

Tudom, hogy nem jó a hozzáállásom, de akkor is zavarna az egész. Meg nem is vagyok pesti, igaz ott van apum, aki utána kijönne értem, de többet biztos nem jön el velem olyan koncira, ami őt nem érdekli.

2012. márc. 25. 20:55
 9/12 anonim válasza:
Remek, akkor ha ezek közül jön valamelyik akkor mehetünk együtt! :D 24/L Ja, és én Budán lakom :)
2012. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendben! :D Én am békés megyei vagyok, de apum ott lakik, szóval felmenni Pestre nekem nem akadály. :)
2012. márc. 26. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!