Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi a szülés a Miskolc...

Mennyi a szülés a Miskolc Megyei kórházban Dr. Dienes Józsefnél?

Figyelt kérdés
23 hetes terhes vagyok és kislányt várunk. Mostanában kezdtem el gondolkozni, hogy mennyibe is kerülhet a szülés Dienes Doktor Úrnál. Nagyon rég óta hozzá járok és úgy gondoltam, hogy a szülést is vigye végig. Elvállalta. Rendes nagyon meg vagyok vele elégedve. De nem tudom mennyibe kerül nála szülés, konkrétan meg nem akarok rákérdezni. Valakinek valami tapasztalata a Dokiról? A válaszokat előre is köszönöm
2012. márc. 11. 16:39
 1/2 anonim válasza:
Én 2009-ben szültem nála a lányomat, akkor 40 ezer volt a tarifája, amit a magánrendelésén kerek-perec megmondott. Szerintem Neked is el fogja mondani, úgy tudom idén már 50 ezerért "szüleszt". Nagyon sok betege van általában, de ennek ellenére szakmailag nagyon jó, és a kismamáinak mindig Ő csinálja az ultrahangokat, nem bízza másra. Én szakmailag maximálisan megbízom benne, az meg, hogy emberileg kire mit mondanak, meg, hogy ki mennyire mézes-mázos, számomra mellékes.
2012. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Szakmailag én is megbízom benne. :)))
2012. márc. 21. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!