Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy anyukám...

Mit csináljak, hogy anyukám végre megengedje, hogy a barátomnál aludjak?

Figyelt kérdés
Lassan 16 éves vagyok és a barátommal másfél éve vagyunk együtt. A viszonyuk jó, bár túl sokat nem beszélnek, átjön megkérdezik egymástól, h ki hogy van, meg, h nem vagy éhes meg az ilyen alapdolgokat. Tudja azt is, h nemi életet már élünk úgyhogy nem igazán értem miért tiltja. Meg mindig mondja, h nem akarja, h ebből rendszer legyen meg mondom mindig, h de a barátnőimnek is megengedik, valamelyiknek 2 hónap után, nekem meg másfél év után se. Ezeket persze nem hiszi el, mert, h ő nem ismer egy ilyent se, meg, h én valami más világban élek, mert neki egyik kolléganőjének a lánya se alszik ott egy fiúnál. Nem tudom mit csináljak, már 1 éve győzködöm, hogy hagy aludjak ott, de nem, mindig azt mondja, h majd, ha 18 éves leszel meg, h majd egy félév múlva megköszönöd,h nem engedte meg..azóta ezt mindig a fejéhez vágom, h mindig ezt mondja, de közben csak telik az idő.
2010. dec. 22. 10:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
tedd össze a 2 kezed, hogy ilyen anyud van
2010. dec. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
A lehető legrosszabb indok, hogy a barátnőidnek már szabad. Ebből az anyukádnak az jön le, hogy nem is az ottalvás fontosneked, hanem hogy ne lógj ki a sorból, ne maradj le a barátnőid mögött. Igaza van, hogy nem engedi meg, én se engedném, ha ezzel "érvelne" a lányom.
2010. dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Ha anyukád következetesen nevel akkor semmit se érdemes csinálnod mert a válasza úgyis "nem" lesz
2010. dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy törődik velem, de szerintem néha megengedhetné. Meg ez nem is "arról" szólna, hanem, hogy együtt alszunk el, egymás mellett ébredünk, olyan jó lenne mondjuk havonta 1x. A legidegesítőbb, h írtam, h a legtöbb barátomnak megengedik, minden hétvégén nekem legalább havonta 1x engednék meg. A tanulmányi eredményeim se rosszak, h ne engedje meg.
2010. dec. 22. 10:48
 5/26 A kérdező kommentje:
De akkor mivel érvelhetnék?
2010. dec. 22. 10:49
 6/26 A kérdező kommentje:
Én azzal jövök mindig, h, de mindenkinek meg engedik, ő meg, h mit szólnának a kolléganői meg a szomszédok, meg a barátom anyukája...(a barátom anyukájával iszonyat jóba vagyok, ő még szokta is kérdezni, de mindig az a válaszom, h anyától függ) a kolléganői meg kitől tudnák meg, meg kit érdekel?
2010. dec. 22. 10:51
 7/26 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el! Nekem még főiskolás koromban sem engedték, hogy a barátomnál aludjak...Egyszerűen hallani sem akartak róla. A válasz kb. annyi volt: inkább tanulj!

A saját példámból adódóan tudom, hogy anyukád nem akar neked rosszat. És ez nem kortól függ, látod, engem még "felnőtt" koromban sem engedtek, ez náluk inkább elvi kérdés volt.

Azóta persze sok idő eltelt, már két éve együtt élek a párommal. :)

Kitartást neked! Ha erős a kapcsolatotok, mindent meg lehet oldani és ki lehet bírni.

2010. dec. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Egy 15 éves lánynak én se engedném meg, már ne is haragudj!

Fogtok még eleget együtt aludni, nem értem ennyi idősen miért ilyen fontos ez...

Miért nem élvezitek ki minden egyes "lépcsőfokát" egy kapcsolatnak? Teljes mértékben ráértek még ezzel.. Régen se volt divat ez az együtt alvósdi mégse halt bele egyik tizenéves se. Ha már most mindenen túlestek ennyi idősen akkor később elveszik a varázsa a dolgoknak.

Én teljes mértékben igazat adok Anyukádnak.

Ha viszont a másik oldalról nézzük, akkor lehet, hogy éppen neki lenne kellemetlen, hogy éjszakára "egy idegen" költözik be a lakásába, de ezt nem akarja mondani Neked. Amíg az ő lakásáról van szó úgyis ő fogja eldönteni, hogy Te ott mit csinál/hat/sz, akármilyen indokkal is állsz elő. Feleslegesen túráztatod magad szerintem :)

2010. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
10:53-as vagyok. Anyukád és a párod anyukája ismerik egymást? Ha nem, itt lenne az ideje. És akkor a barátod anyukája is felvethetné a témát anyukádnak. Hátha úgy jobban megenyhül.
2010. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
Kérd ez karácsonyra.:D xDD
2010. dec. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!