Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy érdemes...

Szerintetek hogy érdemes külföldön melót keresni? Itthonról, vagy "nyakamba veszem a hátizsákom" és megyek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
hová mennél? tudsz nyelvet? elég talpra esett vagy? tele vagy pénzel? azaz saját zsebből tudsz magadnak finanszírozni szállást,és kaját akár hónapokig? akkor mehetsz magadtól... de ha nem,érdemes itthon lefixálni előtte a dolgot,hogy mire kiérsz már minden meglegyen.
2012. márc. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bár ha ilyent kérdezel,és pont itt az már rég rossz,szerintem csak biztosra menj ki...
2012. márc. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első kommentelőnek igaza van, finanszírozni kell az egészet, arra is kell pénzt kerítened, hogy haza tudj jönni, ha esetleg nem sikerül állást találnod. Amúgy ez sok mindentől függ.. Pl korod, végzettséged? Az én tesóm 19 éves, előre lefixált mindent, és most 25.-én repül ki Angliába, olyan szálláson fizet, ahol munkát is kap azonnal. Konyhában fog segédkezni. A nyelvtudás is lényeges, mert vannak nála idősebbek, akik kevésbé jól fizető munkát kapnak mert rosszabb az angol tudásuk valamivel. Amúgy azért, mert külföld ne várj azonnal 800 ezres fizetésű munkahelyekre, valahol el kell kezdened. Mi a végzettséged? Tesómnak érettségije van, szakmája nincs, viszont emelt fokú angol nyelvvizsgája.
2012. márc. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szociális gondozó a végzettségem, és idősgondozónak mennék ki valamely német nyelvterületre. A nyelvvel nincs problémám.
2012. márc. 13. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!