Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pénteken mennem kell anyámékka...

Pénteken mennem kell anyámékkal gyámügyi tárgyalásra mert nem jártam iskolába 1 hónapog, és nővembertől magán tanuló vagyok. Intézetbe fogok kerülni ezért? Mert ha igen akkor már most elszökök itthonról.

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 23:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagyis a kérdés az lenne,hogy mit akarnak tőlem a gyámügynél?
2012. jan. 25. 23:49
 2/6 anonim válasza:
Ez a döntésüktől függ. Valószínűleg max más hozzátartozónál helyeznek el, esetleg gyámot rendel. Kritikus esetben valamilyen otthonba helyeznek, de ez nem valószínű. Sok mindenen múlik, hogy mi lesz veled. Attól függ, hogy hány éves vagy és volt-e veled más probléma.
2012. jan. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kifaggatják a szüleidet az okokról, hogy miért nem mentél suliba. Észre vették-e? Miért nem vették észre? Hogyan éltek? Törődnek-e veled megfelelően.

Csak a suli miatt nem hiszem, hogy elvennének a szüleidtől. Max kijelölnek egy gyámügyest, aki tartja veletek a kapcsolatot.

2012. jan. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.
2012. jan. 26. 00:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Gyámügyes is van aki tartja velünk a kapcsolatot.
2012. jan. 26. 00:01
 6/6 haggyámán ***** válasza:
Remélem szépen el fog rendeződni a helyzet, maradsz a szüleidnél. Remélem, ez megfelelő lecke volt számodra, hogy mit és hogyan kell(ene) tenned!
2012. jan. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!