Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy szemétség lenne ez?...

Nagy szemétség lenne ez? Kiderülhet? Mik a következményei?

Figyelt kérdés

Csütörtökre szerveznék egy bulit és eddig 8 emberből 6-nak tuti jó, 1-nek talán, 1-nek viszont szinte kizárt, tehát nem. Viszont én nagyon szeretném, ha ő is eljönne, de mondta, hogy már régóta szerveznek egy haverjával egy bulizást egy klubban és most összejött.

Na most arra gondoltam, hogy mondjuk telefonálok egyet a rendőrségre, hogy bombát rejtettem el az épületben és bármikor felrobbanhat. Persze nem lenne bomba.


Ilyenkor mindenkinek ott kell maradnia, vagy mindenki hazamehet?


2012. márc. 13. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kiderülhet, és nagyon megbüntetnének. Egyrészt a rendőrség költségét, másrészt a klub forgalom kiesését ki kéne fizetned, plusz még egy kis bünti is. Ér ennyit egy hülye buli?
2012. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Természetesen viccből kérdeztem, ennyire gyöp nem vagyok. :D

Állítólag ép eszű vagyok, ezért a bulit átraktam tegnapra és jobban alakult, mint vártam/gondoltam.

2012. márc. 15. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!