Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak nekem van ekkora szerencs...

Csak nekem van ekkora szerencsém az interpals-on?

Figyelt kérdés

Már több kérdést is olvastam, hogy akik regisztráltak az interpals.net-re mindig betalálják őket a kicsit betegebb elméjű emberek, és mit csináljanak ezekkel.

Én már 3 hónapja vagyok fent és eddig csak normális emberek írtak rám, tehát nem tapasztal olyat, hogy valaki már az első levelét azzal kezdi, hogy feleségül venné, vagy ilyesmi.

Megfordult a fejemben, hogy ez vajon miért lehet? Csak én vagyok ilyen szerencsés?:D

Másnak valami tapasztalat?


2012. márc. 16. 21:15
 1/4 anonim válasza:
100%

Nekem sincsenek negatív tapasztalataim :) Persze vannak akik feleséget keresnek ott, de nem kell komolyan venni és válaszolni se..

Novemberben regisztráltam, és az első emberrel, akitől aznap kaptam egy levelet azóta napi kapcsolatban vagyunk, levelezünk, skype-olunk, kamerázunk, beszélünk és a nyáron jön Magyarországra :)

2012. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyébként neked ma működik az oldal? Mert nekem kb 11-ig ment, de azóta nem érhető el az oldal:(

Nekem is vannak már olyan barátaim akikkel napi szinten kommunikálok, és már többször találkoztunk is:)

2012. márc. 18. 16:08
 3/4 anonim válasza:

Hahaha XD.

rám is irt egy ember hogy felesegul akar venni.

2014. júl. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
1, Megkérdezhetem, hogy megmaradt a kapcsolat?
febr. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!