Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátnőmmel?

Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, van egy barátnőm akivel jól elvagyunk...de!

Egyre jobban úgy érzem hogy élősködik rajtam, kölcsönkéri a cuccaimat aztán vagy visszahoz vagy nem...

Volt hogy felesbe vettünk cigit de én kifizettem az egészet mert mondta hogy majd holnap odaadja (ez este volt) és ő bulizni ment elvitte a cigit és nem hozott vissza belőle semmit de a pénzt se adta oda.

magyarul vettem neki 1 dobozzal.

Amivel nincs gáz csak már rohadt sokszor eljátszotta ezt velem és kezdem unni. Meg ugye nem maradt cigi erre áthoz egy töltöttet (az nem egy pár szál töltöttért adtam neki egy halom pénzt) Ha valamit kölcsön kér nem vigyáz rá nem olyan állapotba hozza vissza... meg láttam őt hogy bánik egy (másik bnőjétől)kölcsönkapott cuccal.

Nekem magamat el kell látnom (szüleim nincsenek) nem szórhatom a pénzt...

Meg hogy fodrász vagyok (de még tanulok érettségit nappalin) és hogy mindig csináljam már meg a haját... oké párszor simán, de egyre sűrűbb az is és k*rva sok haja van és tényleg nagyon unom...

Mit csináljak vele?

Már mondtam neki hogy nem csinálunk ebből rendszert. Meg ha tartozik mindig én rohangálok a pénzem után mert magától nem hozza. Van olyan pólóm ami még mindig nála van (kb több mint fél éve - még tavaly nyár vége) és hiába mondom neki hogy hozza át azt mondja hogy hát most túrja fel az összes szekrényt mert nem tudja hol van (mert nekik össze vissza van a ruhájuk - tehát lehet az is hogy az apja szekrényébe van). Mondtam neki hogy túrja -de ő nem találja...

Marha uncsi már a dolog... Mit tegyek?


2012. márc. 17. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy kirúgod, vagy megmondod a szabályokat, amit be kell tartania (és biztos nem fogja), és egy héttel később teszed lapátra.
2012. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Közlöd vele hogy leszoktál a cigiről. S neki is ezt javaslod.
2012. márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen de itt nem csak a cigiről van szó, most jöttek haza, sógornőmmel kint ültek és cigiztek, köszöntem és még csak rám se nézett, pár napja még köszönt de simán továbbment (vasútnál) nem is jött oda, nem is együtt utaztunk...

Még ő van megsértődve..?!?!?!

Ő is érzi hogy valami nem ok velünk mert csak simán levegőnek néz... (az elmúlt 4-5 találkozásunknál...)

Felőlem lezárhatjuk ezt a barátságot csak akkor előbb adja vissza a cuccaimat (táska, fölső, meg pénz is) és utána mehet mindenki amerre lát.

Csak az a baj velem hogy túl jó szívfű vagyok és nem akarom megbántani mert van egy barátja és én meg sógornőm vagyunk a barátnői. A pasival akármikor szétmehetnek, sógornőmék nemsokára elköltöznek és akkor csak n maradnék neki. De nekem ez a barátság így már nem kell...

2012. márc. 25. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!