Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Facebookon bejelöl egy...

Ha Facebookon bejelöl egy külföldi, miért baj ha visszajelölöm? Mert a barátaim kérdezték, ugye nem jelöltem vissza? Ez miért gond? (nekem nem)

Figyelt kérdés
Jó, persze, akit nem ismerünk, nem jelölünk vissza, de akkor is, mi ebben a baj? Több külföldi fiú-lány ismerősöm van, semmi gond nincs, attól még hogy a listámon vannak, nincs semmi. Csak a barátaim akadtak ki kicsit...de miért?
2012. márc. 19. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ismered, akkor persze nyugodtan jelöld vissza.
2012. márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert verebek olyanok mint a felnőttek! Mindenben csak a rosszat látják, igen, meg eshet az is hogy pedofil de ez meg eshet úgy is hogy egy ilyen ember veszi rá a barátodat vagy barátnődet hogy menjetek el ide oda beszélgettek vagy esztek egy jót valahol ő állja a cekket stb... tehát ilyen emberek akár hogy elő fordulhatnak, nekem is vannak olyan külföldi ismerőseim akivel el kezdtem beszélni google fordító segítéségével és nagyon jóban lettünk! És azóta is beszélünk stb... és fel sem merül bennem hogy pedo lenne vagy ilyesmi, nah a barátaid ezért vannak ki akadva mert félnek az ilyenektől...
2012. márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is pont ezen a véleményen vagyok! Úgyis messze vannak, ártani nem árthatnak, és meg se fordult a fejemben, hogy hhátsó szándékaik lennének. Levelezek az egyikkel, és nagyon jóban vagyunk...és nem érdekel már, mint mondanak a többiek.
2012. ápr. 15. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!