Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek még manapság igaz...

Léteznek még manapság igaz barátok?

Figyelt kérdés

Sajnos én kétlem.


Sosem voltam egy nyitott, könnyen ismerkedő ember, emiatt nem vettek körül túl sokan, de visszagondolva... talán jó is volt ez így. Az általánosban volt pár haverom és volt 1-2 barátom. Azt gondoltam (kis naiv), hogy sokáig fog tartani. Vége lett a sulinak, mindenki másfelé ment. 1-2 hónap alig telt el, hiába kerestem őket, már válaszra sem méltattak, ha pedig személyesen találkoztunk, köszönés nélkül elmentek mellettem. Középiskolában egyáltalán nem volt barátom, szimplán ki voltam közösítve. A hatást nem kell részleteznem... Aztán középsuli után nagy nehezen "szert tettem" 1-2 személyre, akikről megint azt hittem, hogy komolyan gondolják, hogy a barátaim. Egy darabig jó is volt. Aztán kezdtek szépen hanyagolni. Hetekig, hónapokig nem beszéltünk egymással, ha én kerestem őket, akkor mindig volt valami sürgős dolguk. Egy alkalommal megértem, de folyamatosan... Ők persze mondanom sem kell, szartak rám. De ha kellett valami, ejj, de sorban tudtak állni... Ha bajuk volt, éjszakába nyúlóan beszéltünk, tartottam bennük a lelket. Tudom, hogy önző kérdés, de: én mikor kaptam vissza?!


Most csak én vagyok ennyire szerencsétlen balfark az élet minden területén, vagy rossz embereket fogok ki folyton?


2012. márc. 21. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos még én sem találtam,de van még idő bőven.Én hiszek benne,hogy igen,vannak.Mert a barátság a legőszintébb,érdekektől legjobban mentes kapcsolat.És én nem nyugszom,amíg meg nem találom az igaz barátságot.És neked is kitartást kívánok a kereséshez,ne add fel!:)

Tudom,hogy sovány vigasz,de ha szeretnél valakivel beszélgetni,akkor itt vagyok.:)

2012. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm és neked is kitartást a kereséshez! :)


Nem azt mondom, hogy idős vagyok, félreértés ne essék, de 21 évesen már úgy érzem, hogy nem "haverokra", hanem valódi barátokra van szükségem, akik nem csak akkor tudnak kopogtatni, ha szükségük van valamire, hanem bármikor, ha erre járnak. Nincs szükségem "hétvégi pörgésekre", meg "IHB" partikra, "fix pontok" kellenek az életembe. Ráadásul a szüleimet ugyanígy nem érdekli, hogy mi van velem, fújják a magukét, ha felhozok egy témát, mintha szellem lennék - meg sem hallják. Ezért is lenne szükségem egy lelki társra, vagy nem tudom. Aki azt mondja, hogy vegyek egy kutyát, annak küldeném sok szeretettel az előző mondatom. :Đ

2012. márc. 21. 20:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Ui: Ezt az előbbi pár sort gondolom az első hozzászóló is így gondolja. :D
2012. márc. 21. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,igen egyetértek veled.Jó,ha vannak haverok,akikkel nevetni lehet pl a suli udvarán,de az igaz barátság sokkal fontosabb.:)Jó látni,hogy ezt más is így gondolja rajtam kívül.
2012. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!